Wisła Puławy 0:2 Wieczysta Kraków – skrót meczu: Wieczysta się nie zatrzymuje!

Wieczysta Kraków pokonuje na wyjeździe Wisłę Puławy 2:0, po dwóch bramkach w pierwszej części spotkania. Rywalizacja odbywała się w ramach 12. kolejki Betclic 2. Ligi.

Krakowianie potwierdzają, że ich aspiracje do awansu na zaplecze Ekstraklasy należy traktować poważnie. W 9. minucie wynik otworzył Torres, natomiast pięć minut później prowadzenie podwyższył Goku Roman. I choć na tym etapie pachniało na murawie jakimś wysokim zwycięstwem, zabawa się już skończyła.

Jedynym wydarzeniem wartym wyróżnienia jest jeszcze czerwona kartka, którą w czwartej minucie doliczonego czasu obejrzał Sandoval, osłabiając drużynę gości. Jeśli chodzi o sam wynik – nie przyniosło to jednak za sobą żadnych konsekwencji.