Wraca EHF Liga Mistrzów, aż 5 spotkań w polskiej tv!

Prawie dwa miesiące, kibice czekali na powrót EHF Ligi Mistrzów. Już w tym tygodniu swoje rozgrywki wznawia najlepsza liga piłkarzy ręcznych. Transmisje z najciekawszych spotkań w Eleven Sport i w kanałach platformy nc+.

Mistrzostwa Świata zakończyły się przeszło już dwa tygodnie temu. Piłkarze Ręczni wrócili do gry w swoich rodzinnych ligach a teraz wrócą na europejskie parkiety. Mistrz Polski, swój ostatni mecz rozegrał w tych rozgrywkach rozegrał przeszło dwa miesiące temu. Wtedy dość pechowa przegrali z HC Vardar 27:26. Teraz podopieczni Tałanta Dujszebajewa będą chcieli wrócić na zwycięską drogą. Okazję do tego PGE Vive Kielce będzie miało już w sobotę, kiedy uda się do Szwecji na mecz z tamtejszym IFK Kristianstand. Wydaje się, że faworytem tego spotkania będą oczywiście Mistrzowie Polski, jednak drużyna ze Szwecji cały czas walczy o ostatnie miejsce premiowane awansem do fazy play-off tych rozgrywek. Czeka nas więc bardzo emocjonujące spotkanie. W pierwszym boju obu drużyn w Kielcach padł wynik 33:31 dla polskiej drużyny. Jednak hala w Szwecji nie jest przyjazna dla ekipy Tałanta Dujszebajewa. Dwa ostatnie spotkanie zakończyły się porażką oraz remisem PGE Vive Kielce.

Ciekawie zapowiada się też inne spotkanie w polskiej grupie. Do zakończenia fazy grupowej już nie daleko. I teraz każdy punkt jest bardzo w ważny w kwestii walki o jak najlepsze miejsce przed play-off. W takiej sytuacji są właśnie Rhein Neckar Lowen i HC Vardar. Obie drużyny w tabeli dzieli tylko jeden punkt. I zajmują odpowiednio 4 i 2 miejsca. A przedziela ich PGE Vive Kielce. Różnica między tymi drużynami to tylko jeden punkt. Więc starcie drużyny Niemieckiej i Macedońskiej będzie też bardzo ważne dla nas. Porażka jednej z nich może przyczynić się do lepszego miejsca polskiej ekipy na koniec fazy grupowej. Ostatnie spotkanie zakończyło się zwycięstwem HC Vardar 29:27. Jednak ostatnie spotkanie HC Vardar w hali SAP Arena wygrało w 2016 roku.

Ponadto zobaczymy starcie HBC Nantes z Paris Saint Germain Handball, Motor Zaporoże z SG Flensburg-Handewitt oraz RK Celje Pivovarna Lasko z Mol-Pick Szeged.

ŚRODA – 6 LUTEGO 2019

18:55 EHF Liga Mistrzów – 11. kolejka, grupa A: RHEIN-NECKAR LÖWEN – HC VARDAR na żywo
Ipla

CZWARTEK – 7 LUTEGO 2019

20:40 EHF Liga Mistrzów – 11. kolejka, grupa B: HBC NANTES – PARIS SAINT-GERMAIN HB na żywo
Ipla

SOBOTA – 9 LUTEGO 2019

18:55 EHF Liga Mistrzów – grupa A: IFK KRISTIANSTAD – PGE VIVE KIELCE na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 10 LUTEGO 2019

16:55 EHF Liga Mistrzów – grupa B: MOTOR ZAPOROŻE – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo


16:55 
EHF Liga Mistrzów – grupa B: RK CELJE PIVOVARNA LASKO – MOL-PICK SZEGED na żywo
Ipla