XIV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera w Polsacie Sport i Polsacie Sport News

XIV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera odbędzie się w tym roku dużo wcześniej niż zazwyczaj. Jest to spowodowane sierpniowymi Igrzyskami Olimpijskimi, które w sierpniu odbędą się w Rio de Janeiro. W tym roku naszymi rywalami będą Belgowie, Bułgarzy oraz Serbowie, a […]

XIV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera odbędzie się w tym roku dużo wcześniej niż zazwyczaj. Jest to spowodowane sierpniowymi Igrzyskami Olimpijskimi, które w sierpniu odbędą się w Rio de Janeiro. W tym roku naszymi rywalami będą Belgowie, Bułgarzy oraz Serbowie, a mecze z nimi mają nam pomóc z przygotowaniu do turnieju eliminacyjnego do Igrzysk Olimpijskich, które ruszają 28 maja w Japonii. Areną zmagań majowego turnieju sparingowego będzie Kraków Arena. Transmisje w Polsacie Sport i Polsacie Sport News. 

Rywale polskiej reprezentacji wydają się być bardzo solidni. Każda z reprezentacji ma swoje cele oraz prezentuje odpowiednio wysoki poziom, który pozwoli naszym siatkarzom wskazać błędy i rzeczy do poprawki. Tych będzie na pewno sporo. Trener Stephane Antiga miał bardzo mało czasu na optymalne przygotowanie swoich podopiecznych, którzy udali się na kadrę w bardzo różnej dyspozycji fizycznej. Być może, Memoriał Huberta Jerzego Wagnera posłuży do wypróbowania nowych rozwiązań i przetestowania przydatności w kadrze nieco mniej sprawdzonych zawodników.

Przed męską reprezentacją bardzo długi sezon reprezentacyjny. Najpierw będą oni uczestniczyć w turnieju eliminacyjnym, który wyłoni ostateczną listę drużyn zakwalifikowanych do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Nasze szansę na awans są bardzo duże, bowiem obok Francji, pozostałe zespoły wywodzą się ze stref, gdzie siatkówka jest mniej rozwinięta. Trudno sobie wyobrazić, aby Polacy nie zajęli jednego z pierwszych czterech miejsc gwarantujących awans. Potem czeka na nas Liga Światowa oraz same Igrzyska Olimpijskie. Meczów będzie bardzo dużo, więc nawet my, kibice, potraktujmy ten Memoriał w formie zabawy, jako etap przygotowań do dużo ważniejszych spotkań.

pasek2

WTOREK – 17 MAJA 2016

17:30 Memoriał Huberta Wagnera: BELGIA – SERBIA na żywo
polsat-sport-hd.120

20:00 
Memoriał Huberta Wagnera: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

20:30
Memoriał Huberta Wagnera: POLSKA – BUŁGARIA na żywo
polsat-sport-hd.120

22:30 Memoriał Huberta Wagnera: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

ŚRODA – 18 MAJA 2016

17:30 Memoriał Huberta Jerzego Wagnera: BUŁGARIA – SERBIA na-żywo
polsat-sport-hd.120

20:00 Memoriał Huberta Jerzego Wagnera: STUDIO na-żywo
polsat-sport-hd.120

20:30 Memoriał Huberta Jerzego Wagnera: POLSKA – BELGIA na-żywo
polsat-sport-hd.120

22:30 Memoriał Huberta Jerzego Wagnera: STUDIO na-żywo
polsat-sport-hd.120

CZWARTEK – 19 MAJA 2016

17:30 Memoriał Huberta Jerzego Wagnera: BELGIA – BUŁGARIA na-żywo
polsat-sport-hd.120

20
:00 Memoriał Huberta Jerzego Wagnera: STUDIO na-żywo
polsat-sport-hd.120

20
:30 Memoriał Huberta Jerzego Wagnera: POLSKA – SERBIA na-żywo
polsat-sport-hd.120 Polsat Sport News

22:30 Memoriał Huberta Jerzego Wagnera: STUDIO na-żywo
polsat-sport-hd.120
pasek2

About 0a60d0xx