Zacięty bój pomiędzy QPR i Stoke przyniósł remis.

Mecz pomiędzy drużynami Queens Park Rangers i Stoke City rozpoczął sobotnią część Barclays Premier League. Kto wygrał? Już w 10.minucie padł pierwszy gol. Mame Biram Diouf strzelił głową po podaniu… głową od Petera Croucha. Było 0-1 dla Stoke. Później również […]

Mecz pomiędzy drużynami Queens Park Rangers i Stoke City rozpoczął sobotnią część Barclays Premier League. Kto wygrał?

Już w 10.minucie padł pierwszy gol. Mame Biram Diouf strzelił głową po podaniu… głową od Petera Croucha. Było 0-1 dla Stoke.

Później również atakowało Stoke. W 33.minucie mieliśmy pierwszą zmianę. W QPR wszedł Matthew Phillips za Joego Bartona.

W 41.minucie rzut rożny wykorzystali piłkarze QPRu. Dośrodkował Jordan Mutch, a do bramki trafił Steven Caulker, ale piłka odbiła się jeszcze rykoszetem od obrońców Stoke.
W doliczonym czasie 1.połowy piłkę dotknął ręką Erik Pieters, za co dostał żółtą kartkę.

W przerwie był remis 1-1.

QPR w 49.minucie przeprowadził kolejną zmianę. Na boisko wszedł Karl Henry za Jordana Mutcha. Tuż po tej zmianie drugiego gola strzeliło Stoke City. Victor Moses okiwał przy linii bocznej obrońców, następnie podał po ziemi do Petera Croucha, a ten strzelił gola.
W 69.minucie przeprowadzono dwie zmiany. W Stoke Sidwell wszedł za Adama, a w QPR Zamora za Vargasa.
W 78.minucie w Stoke wszedł Arnautovic za Mosesa.
W 87.minucie piękną bramkę z rzutu wolnego strzelił Niko Krancjar, i mecz zakończył się na wyniku 2-2.

Queens Park Rangers – Stoke City 2:2 (1:1)

Bramki: Caulker (42), Kranjcar (87) – Diouf (11), Crouch (51)

QPR: Green – Isla, Caulker, Ferdinand, Traore – Mutch (50. Henry), Barton (34. Phillips), Fer – Kranjcar – Vargas (70. Zamora), Austin

Stoke: Begović – Bardsley, Shawcross, Wilson, Pieters – N’Zonzi, Whelan – Diouf, Adam (70. Sidwell), Moses (79. Arnautović) – Crouch