Zaległe mecze eWinner 1. Ligi w nSport+

Pomimo że sezon żużlowy dopiero się rozpoczął, już w pierwszym miesiącu rozgrywek powstały zaległości do odrobienia. Spotkania pokazywać będzie nSport+. W czwartek dokończona zostanie pierwsza kolejka, w której nie udało się rozegrać spotkań Abramczyk Polonii Bydgoszcz z Arged Malesą Ostrów […]

Pomimo że sezon żużlowy dopiero się rozpoczął, już w pierwszym miesiącu rozgrywek powstały zaległości do odrobienia. Spotkania pokazywać będzie nSport+.

W czwartek dokończona zostanie pierwsza kolejka, w której nie udało się rozegrać spotkań Abramczyk Polonii Bydgoszcz z Arged Malesą Ostrów Wlkp. oraz Aforti Startu Gniezno z Orłem Łódź. Co więcej, ostrowianie i gnieźnianie dopiero w poprzedni weekend odjechali swoje pierwsze spotkania w tym sezonie, trudno więc oceniać na ich podstawie formę drużyn z Wielkopolski. Można jednak założyć, że osłabiona brakiem Adriana Gały Polonia będzie musiała wspiąć się na wyżyny, aby powalczyć przede wszystkim z silną formacją juniorską wychowanków Mariusza Staszewskiego, z kolei podbudowany wygraną z ROW-em Orzeł Łódź jest jednym z głównych kandydatów do walki o play-offy.

Prawdziwy maraton czeka fanów eWinner 1. Ligi w długi weekend – w pierwsze cztery dni maja codziennie odbywać się będzie jeden mecz. W sobotę odrabianie zaległości kontynuować będzie Orzeł, tym razem w wyjazdowym spotkaniu z Cellfast Wilkami Krosno. Zespół z Podkarpacia wzmocniony Václavem Milíkiem i Tobiaszem Musielakiem prezentuje zupełnie inne oblicze niż podczas inauguracji w Rybniku i na własnym torze z pewnością pogrozi łodzianom. W niedzielę zaś do Krosna zawita zespół bydgoskiej Polonii – i w tym spotkaniu gospodarze będą już zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Poniedziałek i wtorek będą z kolei emocjonujące dla fanów Startu – gnieźnianie najpierw po raz drugi pojadą do Ostrowa, gdzie mecz drugiej kolejki po pięciu biegach został przerwany na skutek złej pogody, natomiast we wtorek na Wrzesińskiej gościć będą Zdunek Wybrzeże Gdańsk – drużynę, która pomimo braku porażki do tej pory rozczarowuje postawą na torze.

CZWARTEK – 29 KWIETNIA 2021

17:55 eWinner 1. liga żużlowa – 1. kolejka: ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ – ARGED MALESA OSTRÓW WIELKOPOLSKI


19:55 eWinner 1. liga żużlowa – 1. kolejka: AFORTI START GNIEZNO – ORZEŁ ŁÓDŹ


SOBOTA – 1 MAJA 2021

15:40 eWinner 1. liga żużlowa – 3. kolejka: STUDIO 


16:00 eWinner 1. liga żużlowa – 3. kolejka: CELLFAST WILKI KROSNO – ORZEŁ ŁÓDŹ 


NIEDZIELA – 2 MAJA 2021

13:55 eWinner 1. liga żużlowa – 2. kolejka: CELLFAST WILKI KROSNO – ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ 

PONIEDZIAŁEK – 3 MAJA 2021

17:55 eWinner 1. liga żużlowa – 2. kolejka: ARGED MALESA OSTRÓW WIELKOPOLSKI – AFORTI START GNIEZNO

WTOREK – 4 MAJA 2021

17:40 eWinner 1. liga żużlowa – 3. kolejka: AFORTI START GNIEZNO – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

About Wojciech Nowakowski