Zaległy mecz 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski w Polsacie Sport Extra

Na etapie 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski pozostał jeden mecz do rozegrania. Transmisja we wtorek, 16 lutego od 17:50 w Polsacie Sport Extra. Aby poznać komplet ćwierćfinalistów piłkarskiego Pucharu Polski w tym sezonie, trzeba rozegrać ostatnie spotkanie w ramach 1/8 […]

Na etapie 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski pozostał jeden mecz do rozegrania. Transmisja we wtorek, 16 lutego od 17:50 w Polsacie Sport Extra.

Aby poznać komplet ćwierćfinalistów piłkarskiego Pucharu Polski w tym sezonie, trzeba rozegrać ostatnie spotkanie w ramach 1/8 finału rozgrywek. Zmierzą się ze sobą ekipy z Fortun 1 Ligi – Arka Gdynia Górnik Łęczna.

Mimo mrozu i intensywnych opadów śniegu od dłuższego czasu w Polsce, organizatorzy zapewniają, że murawa Stadionu Miejskiego w Gdyni powinna być gotowa na rozegranie pucharowego starcia.

Dla obu ekip będzie to pierwszy mecz oficjalny po zimowej przerwie. Dotychczas styczeń oraz luty jedni i drugi spędzili na rozgrywaniu sparingów przygotowawczych.

W ćwierćfinale Fortuna Pucharu Polski na zwycięzcę spotkania Arka – Górnik czeka już Puszcza Niepołomice. W pozostałych parach zobaczymy: Chojniczankę Chojnice i Cracovię, Lecha Poznań i Cracovię oraz Legię Warszawa i Piasta Gliwice. Konfrontacje w ramach tej rundy rozgrywek odbędą się 3 marca.

WTOREK – 16 LUTEGO 2021

17:50 Fortuna Puchar Polski – 1/8 finału: ARKA GDYNIA – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.