1/8 Copa del Rey w TVP Sport

Przez trzy dni rozgrywana będzie 1/8 finału Pucharu Króla. Cztery spotkania zostaną transmitowane na antenie TVP Sport.  W pierwszym spotkaniu Cultural Leonesa podejmie Valencie. W poprzedniej rundzie Leonesa sprawiła ogromną niespodziankę eliminując Atletico Madryt. Natomiast Valencia skromnie 1-0 rozprawiła się z Logrones. Gospodarze […]

Przez trzy dni rozgrywana będzie 1/8 finału Pucharu Króla. Cztery spotkania zostaną transmitowane na antenie TVP Sport. 

W pierwszym spotkaniu Cultural Leonesa podejmie Valencie. W poprzedniej rundzie Leonesa sprawiła ogromną niespodziankę eliminując Atletico Madryt. Natomiast Valencia skromnie 1-0 rozprawiła się z Logrones. Gospodarze będą chcieli ponownie pokazać się z dobrej strony, na tle rywala z Primera Division.

O godzinie 21 w środę rozpocznie się mecz Real Saragossa – Real Madryt. Drużyna z Segunda Division pewnie w poprzedniej rundzie wyeliminowała Mallorce 3-1. Real też wygrał 3-1 z Unionistas, lecz wygrana ,,Królewskim” nie przyszła łatwo.

W czwartek na sam początek Barcelona podejmie Leganes. ,,Blaugrana” w poprzedniej rundzie była blisko sprawienia negatywnej niespodzianki. Jednak awans udało się wywalczyć w końcowych fragmentach spotkania w meczu z Ibizą. Leganes w 1/16 finału Pucharu Króla pokonał skromnie Ebro 1-0.

W ostatnim meczu 1/8 finału Copa del Rey, Mirandes zagra z Sevillą. Piłkarze Mirandes w poprzednim spotkaniu pucharowym pokonali po dogrywce Celtę Vigo 2-1. Natomiast Sevilla bardzo pewnie uporała się z Levante 3-1. W tym pojedynku zdecydowanym faworytem będzie drużyna gości.

ŚRODA –  29 STYCZNIA 2020

18:55 Puchar Hiszpanii – 1/8 finału: CULTURAL Y DEPORTIVA LEONESA – VALENCIA CF na żywo
sport.tvp.pl

20:55 Puchar Hiszpanii – 1/8 finału: REAL SARAGOSSA – REAL MADRYT CF na żywo
sport.tvp.pl

CZWARTEK –  30 STYCZNIA 2020

18:55 Puchar Hiszpanii – 1/8 finału:  FC BARCELONA – CD LEGANES na żywo
sport.tvp.pl

20:55 Puchar Hiszpanii – 1/8 finału: CD MIRANDES – SEVILLA FC na żywo
sport.tvp.pl

About Łukasz Urbanowski