10.kolejka PGNiG Superligi Mężczyzn w TVP Sport

Czas na kolejne emocje na polskich parkietach. VIVE Kielce zadomowiło się na pierwszej pozycji w tabeli. Pozostałe drużyny walczą o pozostałe miejsca. W sobotę 21 listopada oraz dwa dni później w poniedziałek kibice zobaczą dwa mecze 10. kolejki w telewizji.  […]

Czas na kolejne emocje na polskich parkietach. VIVE Kielce zadomowiło się na pierwszej pozycji w tabeli. Pozostałe drużyny walczą o pozostałe miejsca. W sobotę 21 listopada oraz dwa dni później w poniedziałek kibice zobaczą dwa mecze 10. kolejki w telewizji. 

We wczesne południe, bardzo dobrze spisująca się w tym sezonie Gwardia Opole zagra w Kwidzynie z MMTS-em, drużyną z dolnej części tabeli, która zgromadziła zaledwie trzy punkty w siedmiu spotkaniach. Opolanie są zdecydowanym faworytem tego starcia. Będzie to ich czwarte ligowe spotkanie w ciągu dziesięciu dni. Zaliczyli w tym czasie tylko jedną porażkę.

Parę dni później, we wtorek kolejne spotkanie 10.kolejki na antenie TVP Sport. Czwarty w tabeli Górnik Zabrze podejmie u siebie siódmy MKS Kalisz. Obie drużyny dzieli zaledwie punktów, lecz drużyna z Kalisza rozegrała dwa spotkania mniej od najbliższych rywali.

SOBOTA – 21 LISTOPADA 2020

12:55 PGNiG Superliga Mężczyzn – 10. kolejka: MMTS KWIDZYN – GWARDIA OPOLE na żywo

PONIEDZIAŁEK – 23 LISTOPADA 2020

17:25 PGNiG Superliga Mężczyzn – 10. kolejka:GÓRNIK ZABRZE – ENERGA MKS KALISZ na żywo

 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.