12. kolejka eWinner 2. ligi: Radunia Stężyca kontra Ruch Chorzów w TVP Sport

W najbliższą niedzielę Radunia Stężyca zmierzy się z Ruchem Chorzów w dwunastej serii gier eWinner 2. ligi. Transmisja tego spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. Gospodarze zajmują aktualnie szóstą lokatę z siedemnastoma punktami. Dwa ich ostatnie mecze zakończyły […]

W najbliższą niedzielę Radunia Stężyca zmierzy się z Ruchem Chorzów w dwunastej serii gier eWinner 2. ligi. Transmisja tego spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Gospodarze zajmują aktualnie szóstą lokatę z siedemnastoma punktami. Dwa ich ostatnie mecze zakończyły się remisami 2:2 z Wisłą Puławy oraz ze Zniczem Pruszków. Od trzech spotkań nie przegrali. Ruch Chorzów znajduje się natomiast na drugiej pozycji. Mają dwadzieścia pięć oczek i stratę tylko punktu do lidera z Rzeszowa. Podopieczni Jarosława Skrobacza są niepokonani w obecnych rozgrywkach. Ich bilans to siedem zwycięstw i cztery remisy. Po czterech wygranych z rzędu, w poprzedniej kolejce podzielili się punktami w pojedynku na szczycie ze Stalą Rzeszów. Trener zespołu gości nie będzie mógł skorzystać z młodzieżowca – Tomasza Neugebauera. Arbitrem tego meczu będzie Piotr Idzik z Poznania. Co ciekawe, w spotkaniach z udziałem tego sędziego, Ruch do tej pory przegrał wszystkie trzy pojedynki. Liczymy na dobre widowisko w meczu dwóch beniaminków.

NIEDZIELA 10 PAŹDZIERNIKA 2021

14:55 eWinner 2. liga – 12. kolejka: RADUNIA STĘŻYCA – RUCH CHORZÓW

Komentarz: Aleksander Roj (ze Stężycy)

About Arkadiusz Kogut