14. kolejka PGNiG Superligi mężczyzn w TVP Sport oraz TVP 3 Opole

Czas na kolejny weekend z PGNiG Superligą mężczyzn. Tym razem, kibice zobaczą aż trzy spotkania, dwa w TVP Sport jeden w TVP 3 Opole. Dodatkowo wszystkie mecze można oglądać na platformie internetowej sport.tvp.pl Weekend z piłką ręczną w telewizji rozpocznie […]

Czas na kolejny weekend z PGNiG Superligą mężczyzn. Tym razem, kibice zobaczą aż trzy spotkania, dwa w TVP Sport jeden w TVP 3 Opole. Dodatkowo wszystkie mecze można oglądać na platformie internetowej sport.tvp.pl

Weekend z piłką ręczną w telewizji rozpocznie się w sobotę w Kaliszu. Energa MKS zmierzy się tam z Zagłębiem Lubin. Będzie to spotkanie drużyn z górnej części tabeli. W trzech ostatnich potyczkach gospodarze przegrali tylko raz, z Wisłą Płock tydzień temu. Zagłębie w regulaminowym czasie jest niepokonane od 5 grudnia. W tabeli wyżej jest MKS Kalisz, który zajmuje piątą lokatę. Dwa oczka niżej są „Miedziowi”.

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski podejmie Gwardię Opole. Gospodarze są na ostatniej pozycji w tabeli z dorobkiem zaledwie dziewięciu punktów. Choć Gwardia jest znacznie wyżej, na szóstej pozycji, ostatnie mecze nie odzwierciedlają tego. Cztery porażki z rzędu nie napawają optymizmem kibiców oraz samych zawodników. Sobotnie starcie jest okazją do poprawy.

Czwarty w tabeli Górnik Zabrze, celuje w piąte zwycięstwo z rzędu. Tym razem na drodze stoi drużyna z Podkarpacia, Stal Mielec. :Przedostatni w tabeli Mielczanie wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w roku 2021.

SOBOTA – 20 LUTEGO 2021

17:25 PGNiG Superliga – 14. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – MKS ZAGŁĘBIE LUBIN 

Komentarz: Michał Zawacki – Robert Lis

18:55 PGNiG Superliga – 14. kolejka: STUDIO 
*(również o 19:55 i 20:50)


19:15 PGNiG Superliga – 14. kolejka: PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. – KPR GWARDIA OPOLE 

Komentarz: Jakub Biel – Artur Siódmiak

NIEDZIELA – 21 LUTEGO 2021

13:25 PGNiG Superliga – 14. kolejka: SPR STAL MIELEC – GÓRNIK ZABRZE 

Komentarz: Piotr Debowski – Michał Matysik

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.