15. kolejka PGNiG Superligi mężczyzn w TVP Sport

Czas na kolejny weekend z PGNiG Superligą mężczyzn. Tym razem, kibice zobaczą dwa spotkania, które tradycyjnie już wyemituje TVP Sport. Dodatkowo wszystkie mecze można oglądać na platformie internetowej sport.tvp.pl. Już w sobotnie popołudnie czwarty w tabeli Górnik Zabrze zmierzy się […]

Czas na kolejny weekend z PGNiG Superligą mężczyzn. Tym razem, kibice zobaczą dwa spotkania, które tradycyjnie już wyemituje TVP Sport. Dodatkowo wszystkie mecze można oglądać na platformie internetowej sport.tvp.pl.

Już w sobotnie popołudnie czwarty w tabeli Górnik Zabrze zmierzy się na własnym terenie ze znajdującą się oczko wyżej ORLEN Wisłą Płock. „Nafciarze” w tym tygodniu rozegrali dwa spotkania Ligi Europejskiej, wygrywając tylko jeden raz. We wtorek górą był hiszpański Ademar. Górnik Zabrze jest niepokonany od sześciu spotkań, pokazując, że są w stanie powalczyć z najlepszymi. Być może w sobotę mogą sprawić niespodziankę.

Mecz MMTS Kwidzyn kontra KS Azoty-Puławy odbędzie się w niedzielę. Azoty wciąż plasują się na drugim miejscu, przed Wisłą Płock, lecz Nafciarze mają jeszcze jeden zaległym mecz do rozegrania. Wygrana w Kwidzynie pozwoli Puławianom nacieszyć się drugim miejscem jeszcze przez jakiś czas. We wtorek Azoty odpadły z Pucharu Polski przegrywając jednym punktem z Zagłębiem Lubin, a czerwoną kartkę otrzymał Michał Jurecki.

SOBOTA – 20 LUTEGO 2021

12:55 PGNiG Superliga – 15. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – ORLEN WISŁA PŁOCK 

NIEDZIELA – 21 LUTEGO 2021

14:05 PGNiG Superliga – 15. kolejka: MMTS KWIDZYN – KS AZOTY-PUŁAWY 

Komentarz: Maciej Iwański – Iwona Niedźwiedź

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.