2. Bundesliga w Eleven Sports

W tym tygodniu czeka nas 23 kolejka 2. Bundesligi na antenach Eleven Sports będzie można obejrzeć 3 pojedynki w tym najważniejszy mecz derby Hamburga. W piątek będziemy mogli obejrzeć pojedynek Osnabrück z Erzgebirge Aue. Będzie to mecz drużyn ze środka tabeli. Gospodarze zajmują dziesiątą […]

W tym tygodniu czeka nas 23 kolejka 2. Bundesligi na antenach Eleven Sports będzie można obejrzeć 3 pojedynki w tym najważniejszy mecz derby Hamburga.

W piątek będziemy mogli obejrzeć pojedynek Osnabrück Erzgebirge Aue. Będzie to mecz drużyn ze środka tabeli. Gospodarze zajmują dziesiątą pozycję goście są na ósmym miejscu z przewagą zaledwie dwóch punktów nad najbliższym rywalem.

W sobotnie popołudnie czeka nas hit tej kolejki derby Hamburga pomiędzy HSV HamburgSankt Pauli. Z tabeli może wynikać że zdecydowanym faworytem są gospodarze którzy walczą o powrót do elity i zajmują obecnie drugą pozycję premiowaną awansem z kolei goście walczą o utrzymanie. Jednak są to derby i rządzą się one swoimi prawami w tym meczu może się wszystko zdarzyć.

W niedzielę czeka nas starcie obecnego lidera tabeli Arminii Bielefeld Hannoverem 96. Arminia jest na bardzo dobrej drodze żeby awansować do Bundesligi w 23 meczach ponieśli zaledwie dwie porażki i w meczu z Hannoverem nie zapowiada się aby mieli problemy z tym rywalem.

PIĄTEK – 21 LUTEGO 2020

18:25 2. Bundesliga – 23. kolejka: VFL OSNABRÜCK – FC ERZGEBIRGE AUE na żywo

  Ipla

SOBOTA – 22 LUTEGO 2020

12:25 2. Bundesliga – 23. kolejka: HSV HAMBURG – FC SANKT PAULI na żywo

 Ipla

NIEDZIELA – 23 LUTEGO 2020

13:25 2. Bundesliga – 23. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – HANNOVER 96 na żywo

 Ipla

 

 

 

 

About Robert Kotkowiak