2. kolejka PlusLigi

Przed nami 2.kolejka zmagań w lidze Mistrzów Świata. Z uwagi na natłok spotkań, telewizja Polsat przeprowadzi zaledwie dwie transmisję z meczów.   W środę 30 października, zostanie rozegrana 2 seria gier. Pierwszym spotkaniem transmitowanym jest pojedynek Asseco Resovii Rzeszów ze Ślepskiem […]

Przed nami 2.kolejka zmagań w lidze Mistrzów Świata. Z uwagi na natłok spotkań, telewizja Polsat przeprowadzi zaledwie dwie transmisję z meczów.  

W środę 30 października, zostanie rozegrana 2 seria gier. Pierwszym spotkaniem transmitowanym jest pojedynek Asseco Resovii Rzeszów ze Ślepskiem Malow Suwałki. Dla zespołu gości będzie to historyczny pojedynek. Pierwszy mecz klubu z Suwałk w najwyższej klasie rozgrywkowej. Nie grali, oni spotkania w 1 kolejce, z uwagi na trwającą budowę nowej hali w Suwałkach. Trenerem klubu jest Andrzej Kowal, czyli dawny wieloletni szkoleniowiec klubu z Podpromia. Trenerowi jak i zawodnikom, zapewne będzie zależało na jak najlepszym wyniku w starciu z Resovią , a ta przegrała w 1 kolejce z Gks Katowice 3:2. Było to spotkanie rozgrywane w hali sportowej KatowiceSzopienice. Dla trenera gospodarzy – Piotra Gruszki, będzie to pierwsze spotkanie na własnym parkiecie, od kiedy jest trenerem Rzeszowian. Kto okaże się zwycięzcą tego pojedynku? Czy Andrzej Kowal znajdzie sposób na pokonanie klubu w którym spędził tak wiele czasu? Przekonają się państwo o tym obserwując transmisję w Polsacie Sport Extra. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Drugim, a zarazem ostatnim spotkaniem w tej kolejce, transmitowanym w telewizji, jest rywalizacja Aluronu  VIRTU CMC Zawiercie z Indykpolem AZS Olsztyn. Jedni i drudzy, wygrali swój pierwszy mecz. Zawiercianie pokonali na wyjeździe Cuprum Lubin 3:2. Goście w tym samym stosunku, lecz u siebie triumfowali z Cerradem Enea  Czarnymi Radom.  W ostatnim spotkaniu tych drużyn, które miało miejsce 17 marca 2019 roku. Wygrała ekipa z Zawiercia i to, aż 3:0. Jak będzie tym razem? Kto okaże się zwycięzcą tego niezwykle ciekawie zapowiadającego się pojedynku? Przekonają się państwo o tym po włączeniu Polsatu Sport Extra 30 października o godzinie 20:30. Serdecznie zapraszamy do śledzenia pojedynków w ramach 2 serii gier w PlusLidze.

ŚRODA – 30 PAŹDZIERNIKA  2019


17:30 
PlusLiga – 2. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW   – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI  na żywo
Ipla

20:30 PlusLiga – 2. kolejka: ALURON  VIRTU CMC ZAWIERCIE  – INDYKPOL AZS OLSZTYN   na żywo
Ipla

About Kacper Teuerle