21. kolejka 2. Bundesligi w Eleven Sports

Czas na dwudziestą pierwszą serię spotkań na zapleczu niemieckiej Bundesligi. Tym razem stacja Eleven Sports,  pokaże na swoich antenach dwa spotkania. Tradycyjnie już, inauguracja nastąpi o 18:30 w piątek. Weekend z 2. Bundesligą zakończy sobotnie starcie w Regensburgu. Holstein Kiel to […]

Czas na dwudziestą pierwszą serię spotkań na zapleczu niemieckiej Bundesligi. Tym razem stacja Eleven Sports,  pokaże na swoich antenach dwa spotkania. Tradycyjnie już, inauguracja nastąpi o 18:30 w piątek. Weekend z 2. Bundesligą zakończy sobotnie starcie w Regensburgu.

Holstein Kiel to drużyna, która bardzo dobrze spisuje się w tym sezonie. Trzecie miejsce w tabeli oraz niewielka strata do lidera na pewno zadowala kibiców. W piątek „Bociany” na własnym terenie postarają się wygrać w lidze trzeci raz z rzędu. Rywalem będzie zamykający tabelę Würzburger Kickers. Goście tracą również najwięcej bramek ze wszystkich występujących w 2. Bundeslidze drużyn.

W sobotę SSV Jahn Regensburg ugości u siebie Fotrunę Düsseldorf. Drużyna Dawida Kownackiego oraz obecnie kontuzjowanego Jakuba Piotrowskiego po dwóch porażkach z rzędu liczą w końcu na komplet punktów. Gospodarze w dwóch ostatnich spotkaniach zaliczyli remisy.

PIĄTEK – 11 LUTEGO 2021

18:25 2. Bundesliga – 21. kolejka: HOLSTEIN KIEL – WÜRZBURGER KICKERS 
Ipla

SOBOTA – 12 LUTEGO 2021

12:55 2. Bundesliga – 21. kolejka: SSV JAHN REGENSBURG – FORTUNA DÜSSELDORF 
Ipla

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.