23. kolejka Serie A w Eleven Sports!

Już w najbliższy weekend czeka nas dwudziesta trzecia seria gier w Serie A, a w niej m.in. ciekawie zapowiadające się spotkanie Fiorentina – Napoli, a także kolejne polowanie na gole w wykonaniu Krzysztofa Piątka. W sobotę we Florencji będziemy świadkami […]

Już w najbliższy weekend czeka nas dwudziesta trzecia seria gier w Serie A, a w niej m.in. ciekawie zapowiadające się spotkanie Fiorentina – Napoli, a także kolejne polowanie na gole w wykonaniu Krzysztofa Piątka.

W sobotę we Florencji będziemy świadkami spotkania Fiorentina – Napoli. Będzie to kolejna szansa Arkadiusza Milika na jeszcze większe podreperowanie dorobku strzeleckiego w tym sezonie. Rywalizacja ta zapowiada się bardzo dobrze patrząc na formę obu zespołów. Viola nie przegrała od siedmiu spotkań, Napoli także smak ligowej porażki poczuło dawno, bo jeszcze w 2018 roku przegrywając z Interem. Ostatnie spotkanie na terenie Fiorentiny zawodnicy Napoli bardzo dobrze pamiętają, bowiem ekipa gospodarzy niespodziewanie wygrała i był to moment, w którym marzenia Neapolu o zdobyciu Mistrzostwa ostatecznie legły w gruzach. Jak będzie tym razem?

W niedzielę natomiast być może będziemy świadkami kolejnych trafień Krzysztofa Piątka w barwach Milanu. Na San Siro przyjeżdża zespół Cagliari, a więc drużyna, która nie słynie z żelaznej gry w defensywie. Milan nie może pozwolić sobie na wpadkę jeżeli wciąż chce się utrzymywać na czwartym miejscu w tabeli Serie A. Piątek może czuć podwójną motywację, bowiem w koszulce Genoi ekipie Cagliari gola nie strzelił. Jak będzie w niedzielę?

CZWARTEK – 07 LUTEGO 2019

20:25 Serie A – 23. kolejka: SS LAZIO – EMPOLI FC na żywo
Ipla

PIĄTEK – 08 LUTEGO 2019

20:25 Serie A – 23. kolejka: CHIEVO WERONA – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski 

17:55 Serie A – 23. kolejka: ACF FIORENTINA – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:25 Serie A – 23. kolejka: PARMA CALCIO – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

NIEDZIELA – 10 LUTEGO 2019

12:25 Serie A – 23. kolejka: BOLOGNA FC – GENOA CFCna żywo
Ipla

14:55 
Serie A23. kolejka:UC SAMPDORIA – FC CROTONEna żywo
Ipla

14:55 Serie A – 23. kolejka: ATALANTA BC – SPAL 2013 na żywo
Ipla

17:55 Serie A – 23. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – JUVENTUS FC na żywo
Ipla

20:25 Serie A – 23. kolejka: AC MILAN – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla

About Jakub Lipiec