27.kolejka Australijskiej Ligi Piłkarskiej A-League w Eleven Sports 1

Koronawirus zatrzymał cały sportowy świat, kraje, w których rozgrywają się jakiekolwiek rozgrywki można policzyć na palcach jednej ręki. Jednym z nich jest Australia, gdzie przy pustych trybunach zawodnicy rozegrają spotkania ligowe. Eleven Sports specjalnie wykupił prawa do tych rozgrywek i […]

Koronawirus zatrzymał cały sportowy świat, kraje, w których rozgrywają się jakiekolwiek rozgrywki można policzyć na palcach jednej ręki. Jednym z nich jest Australia, gdzie przy pustych trybunach zawodnicy rozegrają spotkania ligowe. Eleven Sports specjalnie wykupił prawa do tych rozgrywek i już w ten weekend kibice mogą obserwować pięć spotkań.

Liga Australijska na pewno brzmi egzotycznie dla fanów z Polski, jednak w tych trudnych chwilach to jedyne mecze na żywo w polskiej telewizji. Co ciekawe, występuje tam nasz rodak – Filip Kurto. Pierwsze dwa spotkanie już w piątek. Wczesnym porankiem o 7:30, Central Coast Mariners zmierzy się z Melbourne City. Czy gospodarze utrzymają pozycję wicelidera tabeli A-League? Zaraz po zakończeniu tego starcia, Brisbane Roar FC kontra Newcastle Jets. W sobotę kibice zobaczą w akcji lidera rozgrywek – Sydney FC, tym razem czeka ich derbowa potyczka z  Western Sydney Wanderers FC. W poniedziałek, na zakończenie weekendu z australijską piłką nożną Newcastle Jets –Melbourne City FC oraz Perth Glory – Western United FC, gdzie występuje nasz bramkarz, Filip Kurto.

PIĄTEK – 20 MARCA

07:25 A-League – 24. kolejka: CENTRAL COAST MARINERS – MELBOURNE CITY FC 
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Sebastian Chabiniak

09:25 A-League – 27. kolejka: BRISBANE ROAR FC – NEWCASTLE JETS 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

SOBOTA – 21 MARCA

09:25 A-League – 24. kolejka: WESTERN SYDNEY WANDERERS FC – SYDNEY FC 
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 23 MARCA

09:25 A-League – 24. kolejka: NEWCASTLE JETS – MELBOURNE CITY FC 
Ipla

11:25 A-League – 24. kolejka: PERTH GLORY – WESTERN UNITED FC 
Ipla

 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.