28. i 29. kolejka Ligi Angielskiej w CANAL+

Już w najbliższych dniach wszystkich miłośników ligi angielskiej czeka niemała uczta, bowiem w czwartek będziemy mogli zobaczyć zaległe spotkanie dwudziestej ósmej kolejki, czyli Arsenal – Manchester City, zaś w niedzielę będziemy świadkami innego hitu Manchester City – Chelsea. Arsenal – […]

Już w najbliższych dniach wszystkich miłośników ligi angielskiej czeka niemała uczta, bowiem w czwartek będziemy mogli zobaczyć zaległe spotkanie dwudziestej ósmej kolejki, czyli Arsenal – Manchester City, zaś w niedzielę będziemy świadkami innego hitu Manchester City – Chelsea.

Arsenal – Manchester City kolejne starcie między tymi ekipami tym razem ligowe, nikomu nie trzeba przypominać ostatniego meczu w finale Pucharu Carabao, kiedy to Obywatele trzema bramkami ograli Kanonierów. Teraz czas na rewanż, choć nie będzie to łatwe zadanie patrząc na formę piłkarzy z Manchesteru. Oprócz ostatniej wpadki z Wigan grając wciąż pewnie, bez kłopotów gromiąc następnych rywali. Czy tym razem będzie podobnie? Start meczu 20:40.

Dwudziesta dziewiąta seria gier również zapowiada się świetnie, głównie ze względu na wielki niedzielny hit. Chodzi tu, oczywiście, o pojedynek Manchester City – Chelsea. Obywatele to jak wspomniałem wyżej zespół na który patrzy się z ogromną przyjemnością, z piłkarzami The Blues jest trochę inaczej. Ostatnie pięć meczów to tylko dwa zwycięstwa, remis z Barceloną i dwie porażki z Manchesterem United i Watfordem aż TRZEMA bramkami, to nie nastraja wielkim optymizmem, mając na uwadze również zbliżające się spotkanie na Camp Nou. Kto wie, być może będzie to chwila przełamania? Początek 16:55.

Życzymy miłego oglądania!

pasek2

CZWARTEK – 1 MARCA 2018

20:40 Premier League – 28. kolejka: ARSENAL FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD

SOBOTA – 3 MARCA 2018

13:25 Premier League – 29. kolejka: BURNLEY FC – EVERTON FC na żywo


15:55 Premier League – 29. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – HUDDERSFIELD TOWN na żywo


18:25 Premier League – 29. kolejka: LIVERPOOL FC – NEWCASTLE UNITED na żywo


21:00 Premier League – 29. kolejka: ??? – ??? premiera.200

NIEDZIELA – 4 MARCA 2018

14:25 Premier League – 29. kolejka: BRIGHTON&HOVE ALBION – ARSENAL FC na żywo


16:55 Premier League – 29. kolejka: MANCHESTER CITY – CHELSEA FC na żywo

pasek2

About Jakub Lipiec