33. kolejka 2. Bundesligi tylko w Eleven Sports

Sytuacja na zapleczu Bundesligi wciąż pozostaje bardzo ciekawa. Kwestia awansu jest już prawie rozstrzygnięta jednak wciąż nie wiemy kto ostatecznie okaże się najlepszą ekipą sezonu 2017/2018. Przed nami dwie ostatnie kolejki, które z pewnością przyniosą jeszcze wiele emocji. Wszystkie mecze […]

Sytuacja na zapleczu Bundesligi wciąż pozostaje bardzo ciekawa. Kwestia awansu jest już prawie rozstrzygnięta jednak wciąż nie wiemy kto ostatecznie okaże się najlepszą ekipą sezonu 2017/2018. Przed nami dwie ostatnie kolejki, które z pewnością przyniosą jeszcze wiele emocji.

Wszystkie mecze w ramach 33. rundy rozgrywek zostaną rozegrane w niedzielę o godzinie 15:30. Specjalnie dla fanów niemieckiej piłki Eleven przygotowało transmisję z bardzo ciekawie zapowiadającego się spotkania na szczycie. Obecny lider 2. Bundesligi – Fortuna Dusseldorf podejmie na własnym stadionie zajmujący trzecią lokatę Holstein Kiel. Gospodarze mają już zapewniony awans do Bundesligi jednak wciąż muszą walczyć o tytuł, a plany z pewnością może im pokrzyżować walczący o baraże beniaminek z Kiloni. Transmisja z tego spotkania dostępna będzie w Eleven Sports 4.

Równolegle do wspomnianego spotkania rozgrywany będzie mecz vice lidera FC Nurnberg, który w przypadku zwycięstwa przedłuży swoje nadzieje na tryumf w 2. Bundeslidze. Obecnie strata Norymbergi do lidera wynosi jedynie dwa oczka, a dzięki wygranej przeciwko Sandhausen  mecz w ostatniej kolejce będzie starciem decydującym o tytule mistrzowskim.

NIEDZIELA – 6 MAJA 2018

15:25 2.Bundesliga – 33. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – HOLSTEIN KIEL na żywo

About Roland Śledziewski