34. kolejka Ligue 1 Conforama w Eleven Sports Network

Coraz mniej zagadek pozostaje kibicom francuskiej ekstraklasy do rozwiązania. Pewne mistrzostwa od zeszłej niedzieli jest już Paris Saint-Germain. Walka toczy się jeszcze o drugie miejsce i grę w europejskich pucharach. Eleven Sports Network pokaże na swoich kanałach dwa spotkania trzydziestej […]

Coraz mniej zagadek pozostaje kibicom francuskiej ekstraklasy do rozwiązania. Pewne mistrzostwa od zeszłej niedzieli jest już Paris Saint-Germain. Walka toczy się jeszcze o drugie miejsce i grę w europejskich pucharach. Eleven Sports Network pokaże na swoich kanałach dwa spotkania trzydziestej czwartej kolejki.

W sobotę o utrzymanie przewagi punktowej nad ekipami z Lyonu i Marsylii powalczy AS Monaco. Zespół Kamila Glika zmierzy się w wyjazdowym pojedynku z EA Guingamp. Podopieczni Leonardo Jardima mają obecnie cztery punkty przewagi nad trzecim i czwartym zespołem w ligowej tabeli. Do końca sezonu pozostało jeszcze pięć spotkań, stąd piłkarze z Księstwa nie mogą sobie pozwolić na rozluźnienie. Ich sobotni rywale o nic już praktycznie nie grają. Przewaga drużyny z Bretanii nad strefą spadkową wynosi trzynaście punktów więc piłkarze Antoine Kombouaré mogą grać bez żadnej presji. Czy to im pomoże w sprawieniu niespodzianki? Transmisja od godziny 19:55 w Eleven Sports 4.

W niedzielę na wyjazdowe starcie z Girondins Bordeaux przyjedzie nowy Mistrz Francji – Paris Saint-Germain. Zespół Unai’a Emery’ego przed tygodniem zagwarantował sobie pierwsze miejsce w tabeli na zakończenie sezonu i jedynym celem zespołu z Paryża w ostatnich pięciu kolejkach jest przekroczenie magicznej granicy stu punktów na koniec rozgrywek. Stanie się tak jeśli Paryżanie wygrają wszystkie spotkania do końca sezonu. Nie będzie to wcale łatwe. Najbliższy rywal PSG znajduje się ostatnio w dobrej dyspozycji. Piłkarze Gustavo Poyet’a zanotowali komplet punktów w dwóch ostatnich kolejkach i postarają się pokrzyżować plany nowym mistrzom. Początek transmisji o godzinie 20:55 w Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4.

SOBOTA – 21 KWIETNIA 2018

19:40 Ligue 1 Conforama – 34. kolejka: EA GUINGAMP – AS MONACO na żywo
Ipla
Komentarz:

NIEDZIELA – 22 KWIETNIA 2018

20:55 Ligue 1 Conforama – 34. kolejka: GIRONDINS BORDEAUX – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo
Ipla
Komentarz:

About Piotr Dzierzgowski