7. kolejka Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport

Od soboty do poniedziałku potrwa 7. kolejka Fortuna 1. ligi. Transmisje z 2 spotkań w Polsacie Sport. W sobotę w Katowicach dojdzie do derbowego starcia GKS-u Katowice z GKS-em Jastrzębie. Obie drużyny nie zaczęły sezonu zbyt dobrze, jednak cały czas mają […]

Od soboty do poniedziałku potrwa 7. kolejka Fortuna 1. ligi. Transmisje z 2 spotkań w Polsacie Sport.

W sobotę w Katowicach dojdzie do derbowego starcia GKS-u Katowice z GKS-em Jastrzębie. Obie drużyny nie zaczęły sezonu zbyt dobrze, jednak cały czas mają kontakt z czołówką. GKS Katowice zajmuje ex-aequo z Wartą Poznań 9. miejsce w tabeli, mając w dorobku 7 puntów. Punkt mniej ma ich najbliższy rywal, czyli GKS Jastrzębie, który zajmuje 16. miejsce. Kto okaże się lepszy w derbowym starciu? Początek meczu o godzinie 20:00.

Kolejkę zakończy poniedziałkowe starcie w Mielcu, gdzie miejscowa Stal zagra z GKS-em Tychy. Gospodarze znajdują się obecnie na 5. miejscu w tabeli mając w dorobku 9 punktów. Goście zaś mają punkt mniej co pozwala im zajmować 7. pozycję. Obie drużyny przystąpią do tego spotkania po ważnych zwycięstwach w ostatniej kolejce: Stal wygrała na wyjeździe z ŁKS-em Łódź 2:0, GKS Tychy rozgromiła Garbarnię Kraków 5:0. Kto będzie lepszy w starciu tych drużyn? Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 18:00.

pasek2

SOBOTA – 25 SIERPNIA 2018

19:45 Fortuna 1. Liga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:55 
Fortuna 1. Liga – 7. kolejka: GKS KATOWICE – GKS 1962 JASTRZĘBIE na żywo
Polsat Sport HDIpla

PONIEDZIAŁEK – 27 SIERPNIA 2018

17:45 Fortuna 1. Liga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:55
 Fortuna 1. Liga – 7. kolejka: STAL MIELEC – GKS TYCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla
pasek2

About Michał Jeżewski