10. kolejka Futsal Ekstraklasy w Sportklub

Starcie beniaminka z vice-liderem tegorocznej kampanii będziemy mogli zobaczyć w ramach 10. kolejki Futsal Ekstraklasy. Transmisja w piątkowy wieczór w Sportklub.  Wydaję się, że zawodników Rekord Bielsko-Biała, czeka łatwe spotkanie. Ich piątkowym rywalem będzie, jeden z tegorocznych beniaminków Red Devils […]

Starcie beniaminka z vice-liderem tegorocznej kampanii będziemy mogli zobaczyć w ramach 10. kolejki Futsal Ekstraklasy. Transmisja w piątkowy wieczór w Sportklub. 

Wydaję się, że zawodników Rekord Bielsko-Biała, czeka łatwe spotkanie. Ich piątkowym rywalem będzie, jeden z tegorocznych beniaminków Red Devils Chojnice. Czerwone Diabły w przeciwieństwie do drugiego beniaminka spisują się słabo. Obecnie po dziewięciu spotkaniach zajmują dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów. Jednak po raz ostatni punktu zdobyli pod koniec października. Od tamtego czasu, na swoim koncie mają cztery porażki z rzędu. Rekord cały czas marzy o doskoczeniu do zawodników z Torunia, jednak muszą uważać co się dzieje za ich plecami. Więc piątkowe spotkanie z Czerwonymi Diabłami będzie ważne dla nich.

PIĄTEK – 30 LISTOPADA 2018

20:00 Ekstraklasa – 10. kolejka: RED DEVILS CHOJNICE – REKORD BIELSKO-BIAŁA na żywo

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam