Sport w TV: wtorek – 4 grudnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


13:15 Puchar Polski – 1/8 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Hajto (z Niepołomic)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk


13:25 
Puchar Polski – 1/8 finału: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – WISŁA PŁOCK na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Hajto (z Niepołomic)

16:45 Puchar Polski – 1/8 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Waldemar Prusik (z Wrocławia)
Reporter: Grzegorz Milko


16:55 
Puchar Polski – 1/8 finału: ŚLĄSK WROCŁAW – MIEDŹ LEGNICA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Waldemar Prusik (z Wrocławia)

17:55 
Puchar Włoch – 4. runda: BOLOGNA FC – FC CROTONE na żywo
*(o 23:25  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Tomasz Jasina – Marcin Żewłakow

18:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 
CANAL+ Sport HD

19:00
Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Gabriel Rogaczewski

20:00
Magazyn FULL IMPACT SERIE A 
Ipla

20:15 Puchar Polski – 1/8 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Paweł Golański (z Gdyni)
Reporter: Szymon Zaworski


20:25 
Puchar Polski – 1/8 finału: ARKA GDYNIA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Paweł Golański (z Gdyni)

20:30
Magazyn LA LIGA WORLD 
Ipla

20:40 Puchar Włoch – 4. runda: UC SAMPDORIA – SPAL 2013 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Robert Podoliński

20:55 
Premier League – 15. kolejka: WATFORD FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki


01:00 NHL: NEW JERSEY DEVILS – TAMPA BAY LIGHTNING na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Michał Ruszel

17:50 
Hokejowa Liga Mistrzów – 1/4 finału: KOMETA BRNO – FRÖLUNDA INDIANS na żywo


18:00 
Hokejowa Liga Mistrzów – 1/4 finału: SKELLEFTEA AIK – HC PILZNO 1929 na żywo
Ipla

19:20 
Hokejowa Liga Mistrzów – 1/4 finału: RED BULL SALZBURG – KÄRPÄT OULU na żywo


19:20 Hokejowa Liga Mistrzów – 1/4 finału: RED BULL MUNICH – MALMÖ REDHAWKS na żywo


19:15 Magazyn HORSE EXCELLENCE 
Eurosport 1 HDIpla


16:00 Tahincioglu Basketball Super League – 9. kolejka: DARUSSAFAKA TEKFEN – GALATASARAY na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

17:45 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

18:15
Tahincioglu Basketball Super League – 9. kolejka: FENERBAHCE – PINAR KARSIYAKA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


17:30 
Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja – grupa A: STUDIO na żywo
*(od 17:45 również w TVP 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski – Karolina Szwed-Orneborg, Anna Wysokińska
Reporterzy: 
Sylwia Michałowski, Mariusz Jankowski


17:50 
Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja – grupa A: SZWECJA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Monika Stachowska (z Nantes)

17:55 
Mistrzostwa Europy, Nancy, Francja – grupa B: ROSJA – SŁOWENIA na żywo
sport.tvp.pl

20:20 
Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja – grupa A: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski – Karolina Szwed-Orneborg, Anna Wysokińska
Reporterzy: 
Sylwia Michałowski, Mariusz Jankowski


20:50 
Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja – grupa A: DANIA – SERBIA na żywo
*(od 21:30 do 21:45 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Jacek Laskowski – Monika Stachowska (z Nantes)

20:55 
Mistrzostwa Europy, Nancy, Francja – grupa B: FRANCJA – CZARNOGÓRA na żywo
sport.tvp.pl


22:30 
Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja – grupa A: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski – Karolina Szwed-Orneborg, Anna Wysokińska
Reporterzy: Sylwia Michałowski, Mariusz Jankowski


19:30
Magazyn VELUX EHF 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Krzysztof Bandych

21:00
Liga SEHA – 10. kolejka: HC PPD ZAGRZEB – HC NEXE 

Komentarz: Kamil Gapiński


20:30 
PlusLiga – 5. kolejka: ONICO WARSZAWA – GKS KATOWICE na żywo
Ipla


14:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: 3. RUNDA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

19:45 
UK Championship, York, Wielka Brytania: 3. RUNDA na żywo
Eurosport 1 HDIpla


11:00 PSA World Tour, Cairo, Egipt: DZIEŃ 2 na żywo

inne
00:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


23:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie