9 i 10. kolejka Serie A1 na kanałach sportowych Polsatu

Widzowie włoskiej siatkówki w tym tygodniu zobaczą aż cztery spotkania.  Drużyna Wilfredo Leona u siebie przegrała jedynie na inaugurację ekipą Milano. Kolejne trzy mecze zakończyły zakończył się zwycięstwami 3:0 z Veroną, Vibo Valentią oraz Ravenną. W środę ich przeciwnikiem będzie zamykająca tabelę Sora. […]

Widzowie włoskiej siatkówki w tym tygodniu zobaczą aż cztery spotkania. 

Drużyna Wilfredo Leona u siebie przegrała jedynie na inaugurację ekipą Milano. Kolejne trzy mecze zakończyły zakończył się zwycięstwami 3:0 z Veroną, Vibo Valentią oraz Ravenną. W środę ich przeciwnikiem będzie zamykająca tabelę Sora. Gracze Vitala Heynena tracą do prowadzącego w tabeli zespoły Civitanowy już siedem punktów. Już w niedzielę siatkarze Perugii zmierzą się z Itasem, który w ostatnich dwóch pojedynkach przegrał zarówno z Modeną jak i Padovą.

Wicelider tabeli – M0dena zmierzy się z Monzą. Gospodarze w tym sezonie przegrali tylko jedno spotkanie. Przyjezdni mają na swoim koncie dwa zwycięstwa oraz pięć porażek. Ostatnie starcie rozegrane w 2019 roku skończyło się wygraną Vero.

ŚRODA – 27 LISTOPADA 2019

20:30 Serie A1 – 9. kolejka: SIR SAFETY PERUGIA – GLOBO BANCA POPOLARE DEL FRUSINATE SORA
Ipla

CZWARTEK – 28 LISTOPADA 2019

20:30 Serie A1 – 9. kolejka: GAS SALES PIACENZA – KIOENE PADWA 
Ipla

NIEDZIELA – 1 GRUDNIA 2019

16:45 Serie A1 – 10. kolejka: ITAS TRENTINO – SIR SAFETY CONAD PERUGIA 
Ipla

18:00 Serie A1 – 10. kolejka: VERO VOLLEY MONZA – LEO SHOES MODENA 
Ipla

About Mateusz Bartkowiak