Dzisiaj w TV archiwum

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  20:00 Magazyn LIGA GRA  20:30 Magazyn KĄCIK KLUBOWY  22:40 Magazyn RING TVP SPORT  18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa D: 1 DZIEŃ  12:00 PGA European Tour – Open […]

    Sport w TV: czwartek – 17 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  20:00 Magazyn LIGA GRA  20:30 Magazyn KĄCIK KLUBOWY  22:40 Magazyn RING TVP SPORT  18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa D: 1 DZIEŃ  12:00 PGA European Tour – Open […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:05 Droga do EURO 2020: PODSUMOWANIE 18:30 Magazyn LA LIGA WORLD  18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa C: 3 DZIEŃ 17:00 Liga Mistrzów – 6. […]

    Sport w TV: środa – 16 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:05 Droga do EURO 2020: PODSUMOWANIE 18:30 Magazyn LA LIGA WORLD  18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa C: 3 DZIEŃ 17:00 Liga Mistrzów – 6. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:30 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 4. kolejka, grupa 5: STUDIO  17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 4. kolejka, grupa 5: POLSKA – SERBIA  20:25 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

    Sport w TV: wtorek – 15 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:30 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 4. kolejka, grupa 5: STUDIO  17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 4. kolejka, grupa 5: POLSKA – SERBIA  20:25 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:30 Mecz Towarzyski U-20: STUDIO 16:50 Mecz Towarzyski U-20: POLSKA – HOLANDIA 18:55 Mecz Towarzyski U-20: STUDIO 19:00 Mecz Towarzyski: CZECHY – IRLANDIA PÓŁNOCNA […]

    Sport w TV: poniedziałek – 14 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:30 Mecz Towarzyski U-20: STUDIO 16:50 Mecz Towarzyski U-20: POLSKA – HOLANDIA 18:55 Mecz Towarzyski U-20: STUDIO 19:00 Mecz Towarzyski: CZECHY – IRLANDIA PÓŁNOCNA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  13:00 II Liga – 13. kolejka: OLIMPIA ELBLĄG – GÓRNIK ŁĘCZNA 14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa I: KAZACHSTAN – BELGIA […]

    Sport w TV: niedziela – 13 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  13:00 II Liga – 13. kolejka: OLIMPIA ELBLĄG – GÓRNIK ŁĘCZNA 14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa I: KAZACHSTAN – BELGIA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:05 Magazyn STAN FUTBOLU  14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa D: GRUZJA – IRLANDIA  16:30 Konferencja Prasowa Reprezentacji Polski: KONFERENCJA 17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

    Sport w TV: sobota – 12 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:05 Magazyn STAN FUTBOLU  14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa D: GRUZJA – IRLANDIA  16:30 Konferencja Prasowa Reprezentacji Polski: KONFERENCJA 17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:30 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 3. kolejka, grupa 5: ROSJA – POLSKA 17:30 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:40 Fortuna […]

    Sport w TV: piątek – 11 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:30 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 3. kolejka, grupa 5: ROSJA – POLSKA 17:30 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:40 Fortuna […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 15:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa I: KAZACHSTAN – CYPR 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  18:00 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, […]

    Sport w TV: czwartek – 10 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 15:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa I: KAZACHSTAN – CYPR 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  18:00 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:30 Magazyn LECH TV  17:00 Magazyn LEGIA TV  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  18:30 Magazyn LA LIGA WORLD  20:00 Magazyn PLANETA EKSTRAKLASA  20:40 Mecz Towarzyski: NIEMCY – ARGENTYNA  22:30 Serie A TIM […]

    Sport w TV: środa – 9 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:30 Magazyn LECH TV  17:00 Magazyn LEGIA TV  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  18:30 Magazyn LA LIGA WORLD  20:00 Magazyn PLANETA EKSTRAKLASA  20:40 Mecz Towarzyski: NIEMCY – ARGENTYNA  22:30 Serie A TIM […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:00 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:00 Magazyn 4-4-2  20:00 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH  20:00 Magazyn ELEVEN GOL  20:00 Magazyn EREDIVISIE  20:05 Magazyn GOL EKSTRA  20:25 2. Bundesliga – 9. kolejka: VFL […]

    Sport w TV: poniedziałek – 7 pażdziernika 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:00 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:00 Magazyn 4-4-2  20:00 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH  20:00 Magazyn ELEVEN GOL  20:00 Magazyn EREDIVISIE  20:05 Magazyn GOL EKSTRA  20:25 2. Bundesliga – 9. kolejka: VFL […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski 16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  Redakcja: Gabriel Rogaczewski 17:30 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU Komentarz: […]

    Sport w TV: piątek – 4 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski 16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  Redakcja: Gabriel Rogaczewski 17:30 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU Komentarz: […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:40 Magazyn LECH TV  01:10 Magazyn LEGIA TV  17:00 Liga Europy UEFA – 2. kolejka: STUDIO Studio: Przemysław Iwańczyk – Dariusz Dziekanowski, Adam Matysek, Marek Jóźwiak Analiza: Marcin Lepa – […]

    Sport w TV: czwartek – 3 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:40 Magazyn LECH TV  01:10 Magazyn LEGIA TV  17:00 Liga Europy UEFA – 2. kolejka: STUDIO Studio: Przemysław Iwańczyk – Dariusz Dziekanowski, Adam Matysek, Marek Jóźwiak Analiza: Marcin Lepa – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa H: LOSC LILLE – CHELSEA Komentarz: Paweł Ślęzak – Jacek Baranowski 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 2. […]

    Sport w TV: środa – 2 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa H: LOSC LILLE – CHELSEA Komentarz: Paweł Ślęzak – Jacek Baranowski 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 2. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Sport w TV: wtorek – 1 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 15:30 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  16:30 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – ŁKS ŁÓDŹ  […]

    Sport w TV: poniedziałek – 30 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 15:30 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  16:30 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – ŁKS ŁÓDŹ  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: RCD ESPANYOL – REAL VALLADOLID  Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda 12:10 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP […]

    Sport w TV: niedziela – 29 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: RCD ESPANYOL – REAL VALLADOLID  Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda 12:10 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski 12:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: ATHLETIC CLUB – VALENCIA CF  Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski […]

    Sport w TV: sobota – 28 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski 12:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: ATHLETIC CLUB – VALENCIA CF  Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:25 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – CHROBRY GŁOGÓW  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  Redakcja: Michał […]

    Sport w TV: piątek – 27 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:25 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – CHROBRY GŁOGÓW  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  Redakcja: Michał […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:00 Major League Soccer: NEW YORK CITY FC – ATLANTA UNITED  17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: ODRA OPOLE […]

    Sport w TV: czwartek – 26 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:00 Major League Soccer: NEW YORK CITY FC – ATLANTA UNITED  17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: ODRA OPOLE […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CRACOVIA KRAKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  […]

    Sport w TV: środa – 25 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CRACOVIA KRAKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  […]

    Czytaj dalej...