Cztery spotkania z NBA w Canal+ Sport

W tym tygodniu będzie okazja zobaczyć ciekawie zapowiadające się spotkanie Golden State z Houston. Poza tym będzie możliwość sprawdzenia czy kryzys Los Angeles Clippers to przeszłość. W Oracle Arena Golden zmierzy z Rockets. Oba zespoły przystąpią do tego spotkania osłabione. […]

W tym tygodniu będzie okazja zobaczyć ciekawie zapowiadające się spotkanie Golden State z Houston. Poza tym będzie możliwość sprawdzenia czy kryzys Los Angeles Clippers to przeszłość.

W Oracle Arena Golden zmierzy z Rockets. Oba zespoły przystąpią do tego spotkania osłabione. Gopospodarze zagrają bez Cousinsa oraz Jonesa, goście natomiast bez Anthonego, Gordona oraz Paula, Wydaję się, że brak wymienionych koszykarzy bardziej odczują przyjezdni. Obecni mistrzowie nie mogą w tym sezonie złapać odpowiedniego rytmu. Po przegranych z Los Angeles oraz Portland, dwa kolejne pojedynki wygrali. Houston aktualnie ma najlepszą serię na Zachodzie. To pięć zwycięstw z rzędu.

Cetlics kontra Mavericks to spotkanie drużyn, które w tym momencie mają odmienne cele. Gracze z Bostonu walczą o jak najlepsze miejsce przed fazą play-off. Dallas musi sobie najpierw to miejsce wywalczyć, co będzie trudne jeśli nie poprawią swojej formy na wyjazdach. Pojedynek rozegrany pod koniec listopada 2018 roku w Dallas zakończył się wygraną gospodarzy. Teraz powtórzenie tego wyniku będzie bardzo trudne.

W niedzielę dosyć niespodziewanych lider Konferencji Zachodniej – Denver zmierzy się z Hornets. Cztery poprzednie pojedynki zawsze wygrywał gospodarz.  Czy tym razem będzie podobnie?

Na zakończenie w niedzielę Los Angeles zmierzy się z Orlando. Marcin Gortat będzie miał okazję sprawdzić formę w jakiej są jego byli koledzy. Clippers po dwóch przegranych kolejno z San Antonio oraz Pihladelphią spadli pod koniec miejsc dających awans do walki o mistrzostwo. Statystki są bardzo brutalne dla przyjezdnych, ponieważ ostatni raz udało im się pokonać gospodarz 7 listopada 2013 roku! To pozwala stawiać w roli zdecydowanego faworyta podopiecznych Doca Riversa.

PIĄTEK – 4 STYCZNIA 2018

04:30 NBA: GOLDEN STATE WARRIORS – HOUSTON ROCKETS na żywo
CANAL+ Sport HD

SOBOTA – 5 STYCZNIA 2018

02:00 NBA: BOSTON CELTICS – DALLAS MAVERICKS na żywo
CANAL+ Sport HD

23:00 NBA: DENVER NUGGETS – CHARLOTTE HORNETS na żywo
CANAL+ Sport HD

NIEDZIELA – 6 STYCZNIA 2018

21:30 NBA: LOS ANEGELES CLIPPERS – ORLANDO MAGIC na żywo
CANAL+ Sport HD

About Mateusz Bartkowiak