Decydujące mecze turnieju ATP 250 w Buenos Aires na sportowych kanałach Polsatu

Równolegle z turniejem w Rotterdamie rozgrywana jest impreza w Buenos Aires. Decydujące mecze tych zawodów zobaczą kibice tenisowi na sportowych kanałach grupy Polsat. Impreza w Buenos Aires rozgrywana jest na kortach ziemnych i ma niższą rangę niż zawody w Rotterdamie. […]

Równolegle z turniejem w Rotterdamie rozgrywana jest impreza w Buenos Aires. Decydujące mecze tych zawodów zobaczą kibice tenisowi na sportowych kanałach grupy Polsat.

Impreza w Buenos Aires rozgrywana jest na kortach ziemnych i ma niższą rangę niż zawody w Rotterdamie. Rozstawiony z numerem pierwszym został reprezentant gospodarzy – Diego Schwartzman. On, podobnie jak trzej pozostali najwyżej rozstawieni tenisiści (Pella, Lajovic, Coric) w pierwszej rundzie mają wolny los.

Tytułu broni Marco Cecchinato. Włoch w zeszłym roku ograł w finale wspomnianego wyżej Schwartzmana, oddając mu w całym meczu zaledwie trzy gemy.

Z gry w Argentynie zrezygnował Dominic Thiem. Austriak po dotarciu do finału Australian Open postanowił poświęcić dłuższy czas na regenerację.

PIĄTEK –  14 LUTEGO 2020

23:00 ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

SOBOTA –  15 LUTEGO 2020

01:00 ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

23:30
ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – 1/2 finału: ??? – ???
Ipla

NIEDZIELA –  16 LUTEGO 2020

13:40 ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – 1/2 finału: ??? – ???
Ipla

22:00
ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – Finał: ??? – ???
Ipla

About Piotr Dzierzgowski