Dwa mecze PGNiG Superligi w TVP Sport

To już decydujące starcia w sezonie zasadniczym PGNiG Superligi mężczyzn. Kibice zobaczą w tym tygodniu dwa spotkania. Ciekawie zapowiada się niedzielna potyczka w Kwidzynie.  We wtorek Nafciarze zagrają zaległy mecz z Gwardią Opole w ramach 5. kolejki. Płocka drużyna, aby […]

To już decydujące starcia w sezonie zasadniczym PGNiG Superligi mężczyzn. Kibice zobaczą w tym tygodniu dwa spotkania. Ciekawie zapowiada się niedzielna potyczka w Kwidzynie. 

We wtorek Nafciarze zagrają zaległy mecz z Gwardią Opole w ramach 5. kolejki. Płocka drużyna, aby zająć drugie miejsce w tabeli w sezonie zasadniczym  nie może pozwolić sobie na porażkę w pozostałych spotkaniach. Azoty-Puławy mają dwa spotkania mniej od Wisły i to ta drużyna plasuje się na drugiej pozycji. Będzie to drugi mecz w ciągu paru dni. W Płocku górą byli Nafciarze, 28-18.

Kwidzynianie w ostatnim spotkaniu przegrali z VIVE, z kolei Pogoń nie zdołał pokonać wspomnianą wcześniej Wisłę Płock. „Portowcy” jeśli chcą być pewni utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej, powinni zdobyć trzy punkty.

6 KWIETNIA 2021

20:10 PGNiG Superliga – 5. kolejka: GWARDIA OPOLE – ORLEN WISŁA PŁOCK 

Komentarz: Maciej Iwański – Michał Matysik

11 KWIETNIA  2021

20:10 PGNiG Superliga – 19. kolejka: MMTS KWIDZYN – SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN 

 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.