Final Four Pucharu Włoch siatkarek w Canal+Now i nSport+

W tym tygodniu kibice włoskiej siatkówki żyją rywalizacją o Puchar Włoch kobiet. Półfinały oraz finał rozgrywek będzie można obejrzeć w kanałach platformy Canal+. Ćwierćfinałowe mecze przyniosły jedną niespodziankę – Igor Gorgonzola Novara w składzie z Zuzanną Górecką przegrała 1:3 z […]

W tym tygodniu kibice włoskiej siatkówki żyją rywalizacją o Puchar Włoch kobiet. Półfinały oraz finał rozgrywek będzie można obejrzeć w kanałach platformy Canal+.

Ćwierćfinałowe mecze przyniosły jedną niespodziankę – Igor Gorgonzola Novara w składzie z Zuzanną Górecką przegrała 1:3 z Saugellą Monza. Drużyna Katarzyny Skorupy w półfinale zmierzy się z Unet E-Work Busto Arsizio – jedynym klubem Final Four bez Polki w składzie. Wcześniej na boisko wybiegną drużyny Joanny Wołosz oraz Agnieszki Kąkolewskiej i Magdaleny Stysiak – pojedynek Imoco Volley Conegliano z Savino Del Bene Scandicci rozegrany zostanie o 18:00, jednak kibice w Polsce obejrzą go dopiero po zakończeniu drugiego sobotniego spotkania. Finał odbędzie się w niedzielę o godz. 18:00.

SOBOTA – 1 LUTEGO 2020

20:25 Puchar Włoch – 1/2 finału: UNET E-WORK BUSTO ARSIZIO – SAUGELLA MONZA na żywo
*(od 21:05 również w nSport+ HD)23:00 Puchar Włoch – 1/2 finału: IMOCO VOLLEY CONEGLIANO – SAVINO DEL BENE SCANDICCI

NIEDZIELA – 2 LUTEGO 2020

17:55 Puchar Włoch – finał: ??? – ???

About Wojciech Nowakowski