Finał Play-Off League One w Eleven Sports 2

Oxford United i Wycombe Wanderers zmierzą się w finale League One. Stawką pojedynku jest prawo do gry w Championship w sezonie 2020-21. Oxford dotarł do finału po pokonaniu Portsmouth po rzutach karnych,  Wycombe zagra na Wembley po zwycięstwie 6-3 nad […]

Oxford United i Wycombe Wanderers zmierzą się w finale League One. Stawką pojedynku jest prawo do gry w Championship w sezonie 2020-21. Oxford dotarł do finału po pokonaniu Portsmouth po rzutach karnych,  Wycombe zagra na Wembley po zwycięstwie 6-3 nad Fleetwood Town.

Oxford i Wycombe mieli zmierzyć się ze sobą w sezonie zasadniczym tuż przed przerwą z powodu pandemii koronawirusa, teraz oba kluby rozgerają najważniejszy mecz w sezonie na legendarnym Wembley. Oxford  ma szansę awansować na drugi poziom rozgrywkowy po raz pierwszy od sezonu 1998–99, w ostatnich dniach pokazaywali wysoką formę, wygrywając sześć z ostatnich siedmiu meczów. Wycombe nie jest faworytem tego spotkania, lecz na pewno dadzą z siebie wszystko w wielkim finale. Obydwie drużyny powinny zagrać w tym finalu bez strachu i niepewności. Przez cały sezon pokazywali swoje umiejętności, a awans do Championship będzie ogromnym sukcesem.

PONIEDZIAŁEK – 13 LIPCA 2020

20:25 League One – play-off, finał: OXFORD UNITED – WYCOMBE WANDERERS na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Zieliński

 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.