Finał Pucharu Stanleya w TVP Sport

W nocy z poniedziałku na wtorek rozpoczęła się decydująca batalia o Puchar Stanleya. Zmierzą się w nim Boston Bruins i St. Louis Blues. Wszystkie spotkania będzie można zobaczyć w TVP Sport. Gospodarze w Konferencji Wschodniej w sezonie zasadniczym ustąpili miejsca […]

W nocy z poniedziałku na wtorek rozpoczęła się decydująca batalia o Puchar Stanleya. Zmierzą się w nim Boston Bruins i St. Louis Blues. Wszystkie spotkania będzie można zobaczyć w TVP Sport.

Gospodarze w Konferencji Wschodniej w sezonie zasadniczym ustąpili miejsca tylko rewelacyjnie grającemu zespołowi z Tampy. Na zachodzie Calgary Flames mieli taki sam dorobek. Boston w drodze do finału wyeliminował Toronto Maple Leafs, Columbus Blue Jackets oraz Carolinę Hurricanes. W pierwszym starciu Miśki potrzebowali siedmiu pojedynków, w drugim przegrywali już 2:1. Najszybciej rozstrzygnęła się rywalizacja z graczami z Raleigh. Bluesmeni by dotrzeć do finału miesili rozegrać aż 19 spotkań. Na ich drodze stawali kolejno Winnipeg Jets, Dallas Stars oraz San Jose Sharks.

W TD Garden Bruins byli już pod ścianą, ponieważ przyjezdni prowadzili już 2:0. Jednak hokeiści Brucea Cassidyego zdobyli cztery bramki i ostatecznie triumfowali 4:2. St. Louis Blues zbyt szybko uwierzyli, że mają ten mecz pod kontrolą.

 

WTOREK – 28 MAJA 2019

01:35 NHL: BOSTON BRUINS – ST. LOUIS BLUES na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

CZWARTEK – 30 MAJA 2019

01:50 NHL: BOSTON BRUINS – ST. LOUIS BLUES na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

NIEDZIELA – 2 CZERWCA 2019

01:35 NHL: ST. LOUIS BLUES – BOSTON BRUINS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

WTOREK – 4 CZERWCA 2019

01:45 NHL: ST. LOUIS BLUES – BOSTON BRUINS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

PIĄTEK – 7 CZERWCA 2019

01:45 NHL: BOSTON BRUINS – ST. LOUIS BLUES na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

PONIEDZIAŁEK – 10 CZERWCA 2019

01:35 NHL: ST. LOUIS BLUES – BOSTON BRUINS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

CZWARTEK – 13 CZERWCA 2019

01:35 NHL: BOSTON BRUINS – ST. LOUIS BLUES na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

About Mateusz Bartkowiak