Finały Konferencji NBA w Canal+ Sport

Golden State Warriors czekają na swojego rywala w finale. Swoją rywalizację na Zachodzie z Portland Trail Blazers rozstrzygnęli po czterech pojedynkach. Na Wschodzie Bucks prowadzą z Raptors 2:1. Podopieczni Steva Kerrego nie mieli żadnych problemów by wygrać z Portland. Warto dodać, […]

Golden State Warriors czekają na swojego rywala w finale. Swoją rywalizację na Zachodzie z Portland Trail Blazers rozstrzygnęli po czterech pojedynkach. Na Wschodzie Bucks prowadzą z Raptors 2:1.

Podopieczni Steva Kerrego nie mieli żadnych problemów by wygrać z Portland. Warto dodać, że tylko w dwóch pierwszych pojedynkach grał w barwach obrońców trofeum Kevin Durant. Poza nim zabrakło również Andre Iguodali i DeMarcusa Cousinsa. Mimo braku lidera ciężar zdobywania punktów na swoje barki wziął Stephen Curry. Dla Golden State Warriors to już piąty finał z rzędu.

Starcie Milwaukee z Toronto jest zdecydowanie bardziej wyrównane. Koszykarze pod wodzą Mikea Budenholzera wykorzystali atut własnej hali i oba pojedynki wygrali. Niestety ich wizyta w Kanadzie skończyła dogrywką i porażką. Raptors do zwycięstwa poprowadził duet Kawhi Leonard i Pascal Siakam, który zdobył w sumie 51 punktów. Nick Nurse liczy na to, że wymieniona dwójka rozegra kolejne świetne spotkanie, dzięki czemu stan rywalizacji się wyrówna.

WTOREK – 21 MAJA 2019

03:00 NBA: PORTLAND TRAIL BLAZERS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD

ŚRODA – 22 MAJA 2019

02:30 NBA: TORONTO RAPTORS – MILWAUKEE BUCKS na żywo
CANAL+ Sport HD

CZWARTEK – 23 MAJA 2019

03:00 NBA: GOLDEN STATE WARRIORS – PORTLAND TRAIL BLAZERS na żywo
CANAL+ Sport HD

PIĄTEK – 24 MAJA 2019

02:30 NBA: MILWAUKEE BUCKS – TORONTO RAPTORS na żywo
CANAL+ Sport HD

SOBOTA – 25 MAJA 2019

03:00 NBA: PORTLAND TRAIL BLAZERS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD

NIEDZIELA – 26 MAJA 2019

02:30 NBA: TORONTO RAPTORS – MILWAUKEE BUCKS na żywo
CANAL+ Sport HD

About Mateusz Bartkowiak