Górnik Łęczna – Elana Toruń w TVP3

Czwarty  tydzień rywalizacji na szczeblu 2 ligi polskiej.W niedzielę 18 sierpnia następne spotkanie transmitowane na antenie TVP 3 . Początek spotkania o godzinie 13:05 W 4 kolejce rywalizować ze sobą będą następujące drużyny : Górnik Łęczna i Elana Toruń.Spotkanie to odbędzie się […]

Czwarty  tydzień rywalizacji na szczeblu 2 ligi polskiej.W niedzielę 18 sierpnia następne spotkanie transmitowane na antenie TVP 3 . Początek spotkania o godzinie 13:05

W 4 kolejce rywalizować ze sobą będą następujące drużyny : Górnik Łęczna i Elana Toruń.Spotkanie to odbędzie się na stadionie w Łęcznej.

Drużyna gospodarzy w dotychczasowych spotkaniach wywalczyła 5 punktów. Na ten wynik złożyły się remisy z drużynami z Polkowic i Poznania.A także zwycięstwo w spotkaniu , które zainaugurowało sezon 2019/2020 z drużyną Garbarni Kraków.Zespół Piotra Sadczuka był zadowolony z tych wyników, lecz sam trener i drużyna nie ukrywa, że podstawowym celem na ten sezon jest włączenie się do walki o awans .Czy uda im się zbliżyć do tego celu po spotkaniu z Elaną?

Drużyna gości mająca podobnie jak w ubiegłym sezonie aspiracje do walki o awans sezon rozpoczęła od falstartu.W dotychczasowych spotkaniach wygrali tylko raz, a przegrali już dwukrotnie.W przegranych starciach nie udało im się strzelić nawet bramki co może martwić trenera Torunian-Ariela Jakubowskiego.Historia spotkań tych drużyn z ubiegłego sezonu przemawia za ekipą gości ,ponieważ wygrali spotkanie w Toruniu 2 :0 i zremisowali w Łęcznej 1:1.Jak będzie tym razem?

Według przewidywań bukmacherów faworytem są gospodarze. Ale jak mawiał śp.Kazimierz Górski ,,Dopóki piłka w grze,wszystko jest możliwe”

Początek spotkania o godz 13:05.Sędzią tego spotkania będzie Albert Różycki z okręgu Łódzkiego.

NIEDZIELA – 18 SIERPNIA 2019

13:05 2 liga – 4 kolejka : Górnik Łęczna  Elana Toruń  na żywo
sport.tvp.pl

About Kacper Teuerle