Kanały Eleven Sports dostępne w kolejnych sieciach kablowych

Stacja ELEVEN SPORTS w ostatnim czasie podpisała umowy, które zapewniają dostęp do wszystkich jej kanałów abonentom osiemnastu lokalnych operatorów telewizji kablowej. W październiku i na początku listopada trzy kanały ELEVEN SPORTS trafiły do ofert sieci: Eltronik „Media” Sp. z o.o. […]

Stacja ELEVEN SPORTS w ostatnim czasie podpisała umowy, które zapewniają dostęp do wszystkich jej kanałów abonentom osiemnastu lokalnych operatorów telewizji kablowej.

W październiku i na początku listopada trzy kanały ELEVEN SPORTS trafiły do ofert sieci: Eltronik „Media” Sp. z o.o. – Sp.k., Inter-Sat, Nowosarzyńska Telewizja Kablowa LokalTel, Stansat, STK TV-SAT Teofilów C, Stowarzyszenie Oławska Telewizja Kablowa, Telewizja Kablowa Prosat z Niska oraz TV-EURO-SAT. Ponadto, od grudnia ELEVEN SPORTS będzie dostępne w Voice Net S.A.

Wcześniej, w sierpniu i we wrześniu tego roku, do widzów ELEVEN SPORTS dołączyli abonenci CITY-SAT Gordzielik, Elwico S.C., Karpackiej Spółdzielnia Mieszkaniowej, Metroport Sp. z o.o., PW Elektronix S.C. w Koronowie, Spółdzielni Mieszkaniowej Słowianin w Świnoujściu, Spółdzielni Mieszkaniowej w Ciechocinku, Spółdzielni ZODIAK w Rzeszowie oraz Tekaso II.

Dążymy do tego, aby zapewnić naszej stacji dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców, dlatego z radością witamy wśród naszych widzów abonentów kolejnych lokalnych operatorów. Wierzymy, że będą zadowoleni z naszej oferty; tym bardziej, że rozgrywki piłkarskie w czołowych ligach europejskich właśnie ‘rozkręciły się’ na dobre, a dla kibiców sportów motorowych mamy finałowe wyścigi sezonu Formuły 1.

– mówi Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający ELEVEN SPORTS w Polsce.

About Piotr Barwaśny