Kolejne mecze NHL w TVP Sport

Najlepsza hokejowa liga świata NHL nie zwalnia tempa. Przed nami kolejne potyczki najlepszych zawodników na świecie. W tym tygodniu TVP Sport pokaże trzy spotkania. Już w nocy z 27/28 listopada będziemy świadkami rywalizacji drużyn z Konferencji Wschodniej. Na Little Caesars Arena  […]

Najlepsza hokejowa liga świata NHL nie zwalnia tempa. Przed nami kolejne potyczki najlepszych zawodników na świecie. W tym tygodniu TVP Sport pokaże trzy spotkania.

Już w nocy z 27/28 listopada będziemy świadkami rywalizacji drużyn z Konferencji Wschodniej. Na Little Caesars Arena  Detroit Red Wings podejmą Toronto Maple Leafs. Gospodarze grają w tym sezonie fatalnie, w starciu z Maple Leafs chcą przełamać czarną serię kilku porażek z rzędu. Drużyna z Toronto znajduje się w środkowej części tabeli i powoli się odradza. Dwa ostatnie mecze to zwycięstwa, według bukmacherów po spotkaniu w Detroit ta liczba powiększy się do trzech.

W piątkowy wieczór o 22:00 polskiego czasu na taflę wyjdą San Jose Sharks oraz Los Angeles Kings. Obydwie drużyny nie rozdają glównych kart w tym sezonie, pokazuje to tabela Konferencji Zachodniej – Sharks są w połowie stawki, a Kings okupują sam koniec. Ten mecz można zareklamować jako pojedynek dwóch głównych postaci tych ekip: Logan Couture kontra Anze Kopitar.

Ciekawie zapowiada się starcie Tampa Bay LightingCarolina Hurricanes. Będzie to mecz dwóch drużyn z Konferencji Wschodniej. Hurricanes ten sezon zaczęli bardzo dobrze, trzymają się czołowych miejsc w tabeli strzelając dużo bramek. Tampa Bay u siebie potrafi wygrać z każdym i nie są bez szans w tym pojedynku. Początek o 1:00 w nocy 1 grudnia.

CZWARTEK– 28 LISTOPADA 2019

01:05 NHL – sezon zasadniczy: DETROIT RED WINGS – TORONTO MAPLE LEAFS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

PIĄTEK – 29 LISTOPADA 2019

22:00 NHL: SAN JOSE SHARKS – LOS ANGELES KINGS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

NIEDZIELA– 1 GRUDNIA 2019

01:00 NHL: TAMPA BAY LIGHTNING – CAROLINA HURRICANES 
sport.tvp.pl

 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.