Mecz 22. kolejki SuperLega siatkarzy w Polsacie Sport News

Na włoskich parkietach w ten weekend rozgrywana jest 22. kolejka ligowa. W niedzielę, 7 lutego Polsat Sport News zaprosi widzów na mecz ekip z dołu tabeli. Początek transmisji o godz. 18:00. W ramach 22. serii gier SuperLega siatkarzy przedostatnie w […]

Na włoskich parkietach w ten weekend rozgrywana jest 22. kolejka ligowa. W niedzielę, 7 lutego Polsat Sport News zaprosi widzów na mecz ekip z dołu tabeli. Początek transmisji o godz. 18:00.

W ramach 22. serii gier SuperLega siatkarzy przedostatnie w ligowej klasyfikacji Kioena Padwa zmierzy się z NBV Werona. Niedzielni goście od swoich rywali w stawce są wyżej tylko o 2 miejsca, jednak aż o 9 punktów, i to przy meczu rozegranym mniej.

Obie drużyny obniżyły loty w porównaniu z poprzednim sezonem. Przed wszystkimi zespołami jednak jeszcze faza pucharowa. Oczywiście, po wcześniejszym dograniu zaległych spotkań przez niektórych.

Polscy kibice to starcie bacznie mogą śledzić przez fakt występów w drużynie gospodarzy naszego rodaka – przyjmującego Wojciecha Włodarczyka.

NIEDZIELA – 7 LUTEGO 2021

18:00 SuperLega – 22. kolejka: KIOENA PADWA – NBV WERONA na żywo

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.