Mecz 23. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy w CANAL+ Family i nSport+

W najbliższy weekend na boiskach polskich hal odbędzie się 23. kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy. W sobotę, 20 lutego w CANAL+ Family i nSport+ transmisja z meczu KS Constract Lubawa – KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice. Początek spotkania o 11:55. Lubawa […]

W najbliższy weekend na boiskach polskich hal odbędzie się 23. kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy. W sobotę, 20 lutego w CANAL+ Family i nSport+ transmisja z meczu KS Constract Lubawa – KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice. Początek spotkania o 11:55.

Lubawa należy do ścisłej czołówki futsalowej Ektraklasy. Zajmuje 3. miejsce, tracąc zaledwie punkt do drugiego zespołu, ale mając także 2 mecze rozegrane mniej. Ekipa Orła także zajmuje wysoką pozycję w ligowej tabeli – 5., ale różnica punktowa jest już bardzo duża. Do podium klasyfikacji wynosi ona aż 14 „oczek”.

Dotychczas jedni i drudzy mierzyli się ze sobą trzykrotnie. 2 razy zwycięsko z tych rywalizacji wychodzili sobotni gospodarze. Raz padł remis. Drużyna z Jelcza-Laskowic powalczy więc w weekend w województwie warmińsko – mazurskim o pierwszy triumf nad tym rywalem.

SOBOTA – 20 LUTEGO 2021

11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 23. kolejka: KS CONSTRACT LUBAWA – KS ACANA ORZEŁ FUTSAL JELCZ-LASKOWICE na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Adam Zakrzewski

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.