MLS w Polsacie Sport Extra

Czas na kolejne spotkania w ramach turnieju MLS rozgrywanego na Florydzie. W tym także mecz derbowy pomiędzy zespołami z Los Angeles. W środę o godzinie 4:30 Philadelphia Union podejmie Inter Miami. Philadelphia w swoim pierwszym spotkaniu na Florydzie pokonała 1-0 […]

Czas na kolejne spotkania w ramach turnieju MLS rozgrywanego na Florydzie. W tym także mecz derbowy pomiędzy zespołami z Los Angeles.

W środę o godzinie 4:30 Philadelphia Union podejmie Inter Miami. Philadelphia w swoim pierwszym spotkaniu na Florydzie pokonała 1-0 New York City. Zwycięską bramkę zdobył znany z boisk europejskich Alejandro Bedoya. Inter Miami w zgoła odmiennych nastrojach po porażce 2-1 z Orlando City.  Atlanta United FCFC Cincinnati. Spotkanie o przystępnej godzinie dla polskiego kibica. Po południu w czwartek dojdzie do pojedynku drużyn, które poniosły w swoich pierwszych spotkaniach porażki. W nocy z czwartku na piątek D.C. United zagra z New England Revolution. D.C. United w poprzednim meczu urwało punkty w spotkaniu z Toronto remisując 2-2. Warto dodać, że do 84 minuty przegrywali 2-0. Jeżeli chodzi o zespół Adama Buksy to wygrał on 0-1 z Montrealem, a sam polak rozegrał 86 minut. W niedziele w Polsacie Sport Extra zostaną pokazane dwa spotkania. Portland Timbers zagra z Houston Dynamo oraz Los Angeles FC podejmie LA Galaxy. Derbowy pojedynek wzbudza najwięcej emocji. Obie ekipy nie rozpoczęły najlepiej tego turnieju, dlatego najbliższe spotkanie będzie bardzo ważne w perspektywie dalszej rywalizacji.

ŚRODA – 15 LIPCA 2020

04:30 Major League Soccer – runda grupowa, grupa A: PHILADELPHIA UNION – INTER MIAMI CF
Ipla

CZWARTEK – 16 LIPCA 2020

15:00 Major League Soccer – runda grupowa, grupa E: ATLANTA UNITED FC – FC CINCINNATI
Ipla

PIĄTEK – 17 LIPCA 2020

02:00 Major League Soccer – runda grupowa, grupa C: D.C. UNITED – NEW ENGLAND REVOLUTION
Ipla

NIEDZIELA – 19 LIPCA 2020

02:00 Major League Soccer – runda grupowa, grupa F: PORTLAND TIMBERS – HOUSTON DYNAMO