NHK Trophy na sportowych antenach Polsatu i w Eurosport Playerze

Osaka będzie kolejnym przystankiem ISU Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym. Zawody transmitować będą Polsat oraz Eurosport Player. Zawody NHK Trophy są ostatnimi przed przełożonym na nieokreślony jeszcze termin finałem cyklu. W Osace nie zobaczymy największych gwiazd japońskiego łyżwiarstwa figurowego . […]

Osaka będzie kolejnym przystankiem ISU Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym. Zawody transmitować będą Polsat oraz Eurosport Player.

Zawody NHK Trophy są ostatnimi przed przełożonym na nieokreślony jeszcze termin finałem cyklu. W Osace nie zobaczymy największych gwiazd japońskiego łyżwiarstwa figurowego . Zabraknie nie tylko Yuzuru Hanyu, który ogłosił, że nie wystartuje w Grand Prix ze względu na trwającą pandemię, ale także Riki Kihiry, która w ubiegłym roku zajęła drugie miejsce w rywalizacji solistek – ona z kolei kontynuuje trening w szwajcarskim Champéry, a w poszczególnych zawodach tegorocznego Grand Prix wystąpić mogą jedynie zawodnicy trenujący w danym kraju.

„Monopol” Japończyków na starty w Osace przełamuje jedynie You Young – mistrzyni młodzieżowych igrzysk olimpijskich w Lozannie, która przegrała jedynie z Kihirą podczas lutowych Mistrzostw Czterech Kontynentów rozgrywanych przed jej własną publicznością, w Seulu. Mocno okrojone będą natomiast zmagania par – zgłoszone są wyłącznie trzy taneczne, a pary sportowe w ogóle nie znalazły się w programie tegorocznego NHK Trophy.

PIĄTEK – 27 LISTOPADA 2020

07:15 NHK Trophy, Osaka, Japonia: PROGRAM KRÓTKI SOLISTEK
Polsat Sport HDIpla

09:15 NHK Trophy, Osaka, Japonia: TANIEC RYTMICZNY
Polsat Sport HDIpla

11:05 NHK Trophy, Osaka, Japonia: PROGRAM KRÓTKI SOLISTÓW
Polsat Sport HDIpla

SOBOTA – 28 LISTOPADA 2020

07:25 NHK Trophy, Osaka, Japonia: PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK 
Polsat Sport HDIpla

09:45 NHK Trophy, Osaka, Japonia: TANIEC DOWOLNY 
Polsat Sport HDIpla

11:35 NHK Trophy, Osaka, Japonia: PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW 
Ipla

NIEDZIELA – 29 LISTOPADA 2020

06:15 NHK Trophy, Osaka, Japonia: POKAZY MISTRZÓW 
Polsat Sport HDIpla

About Wojciech Nowakowski