Ostatnia kolejka Ekstraklasy w futsalu na Sportklubie

Przed nami ostatnia kolejka z rozgrywkami Futsal Ekstraklasy. Najciekawiej zapowiada się mecz na szczycie pomiędzy Rekordem Bielsko-Biała a FC Toruń. Transmisja w Sportklubie. W niedzielę zagrają ze sobą zwycięzca ligi – Rekord Bielsko-Biała i wicemistrz z Torunia. Faworytem będzie zespół […]

Przed nami ostatnia kolejka z rozgrywkami Futsal Ekstraklasy. Najciekawiej zapowiada się mecz na szczycie pomiędzy Rekordem Bielsko-Biała a FC Toruń. Transmisja w Sportklubie.

W niedzielę zagrają ze sobą zwycięzca ligi – Rekord Bielsko-Biała i wicemistrz z Torunia. Faworytem będzie zespół gospodarzy, który dość pewnie wygrał tegoroczne zmagania. W ciągu sezonu bielszczanie zdobyli aż 154 bramki, prawie dwa razy tyle niż ich najbliższy przeciwnik. Wśród strzelców możemy znaleźć zawodników Andrzeja Szłapy. Najlepszy jest Michał Marek, który zdobył 33 gole, trzeci jest Oleksandr Bondar (26 bramek). Najskuteczniejszy zawodnik zespołu z Torunia znajduje się dopiero na 12. miejscu. W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami Rekord wygrał 5:0. Z Futsal Ekstraklasy spadła drużyna AZS-u UG Gdańsk. Beniaminkiem w nowym sezonie będzie Gwiazda Ruda Śląska. O miejsce w rozgrywkach na najwyższym szczeblu rozgrywkowym zagrają Pogoń Szczecin i Constract Lubawa.

NIEDZIELA – 26 MAJA 2019

18:00 Ekstraklasa – 27. kolejka: REKORD BIELSKO-BIAŁA – FC TORUŃ na żywo

About Łukasz Brajczewski

Student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.