Piłkarski weekend na sportowych antenach Polsatu

W pierwszy weekend listopada kibice za pośrednictwem sportowych kanałów grupy Polsat zobaczą na żywo 3 transmisje piłkarskie – dwa mecze czeskiej ekstraklasy oraz jeden mecz holenderskiej Eredivisie. W sobotni popołudnie czeka nas hit w czeskiej ekstraklasie. Trzeci w tabeli FK […]

W pierwszy weekend listopada kibice za pośrednictwem sportowych kanałów grupy Polsat zobaczą na żywo 3 transmisje piłkarskie – dwa mecze czeskiej ekstraklasy oraz jeden mecz holenderskiej Eredivisie.

W sobotni popołudnie czeka nas hit w czeskiej ekstraklasie. Trzeci w tabeli FK Banik Ostrava podejmie v-ce lidera tabeli – Victorię Pilzno. Obie drużyny, które dzielą tylko cztery punkty w tabeli zmierzyły się w Pilźnie w ostatnią środę w ramach Pucharu Czech. Awans sensacyjnie uzyskali piłkarze z Ostravy, wygrywając po dogrywce 3-2. Czy Victoria weźmie rewanż za pucharową wpadkę?

W innym spotkaniu transmitowanym w sobotę AFC Ajax podejmie na własnym obiekcie Willem II. Gospodarze nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów z drużyną znajdującą się tuż nad strefą spadkową, gdyż do lidera z Eindhoven tracą pięć punktów.

Piłkarską niedzielę otworzy magazyn Cafe Futbol. Najciekawsze jednak czeka nas po południu – w jedynym niedzielnym spotkaniu w czeskiej ekstraklasie dojdzie do derbów Pragi – AC Sparta Praga zmierzy się z SK Slavią Praga. W lepszej sytuacji znajdują się goście, którzy przewodzą w ligowej tabeli z przewagą siedmiu punktów nad swoim lokalnym rywalem.

SOBOTA – 3 LISTOPADA 2018

14:55 1.Liga – 14. kolejka: FC BANIK OSTRAVA – FC VICTORIA PILZNO na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita


20:40
Eredivisie – 11. kolejka: AFC AJAX – WILLEM II na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

23:00 
Eredivisie – 11. kolejka: PSV EINDHOVEN – VITESSE 
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

NIEDZIELA – 4 LISTOPADA 2018

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:55 
1.Liga – 14. kolejka: AC SPARTA PRAGA – SK SLAVIA PRAGA na żywo
Ipla

19:10 
Eredivisie – 11. kolejka: FEYENOORD – VVV VENLO
Ipla

About Piotr Dzierzgowski