Przedświąteczna kolejka PlusLigi w Polsacie Sport

W tym tygodniu odbędą się cztery mecze siatkarskiej ekstraklasy, w tym hitowe starcie Jastrzębskiego Węgla z PGE Skrą Bełchatów. Wszystkie cztery transmisje przeprowadzi Polsat Sport, a po tych spotkaniach nastąpi tygodniowa przerwa. We wtorek dziesiąty w tabeli AZS Olsztyn podejmie […]

W tym tygodniu odbędą się cztery mecze siatkarskiej ekstraklasy, w tym hitowe starcie Jastrzębskiego Węgla z PGE Skrą Bełchatów. Wszystkie cztery transmisje przeprowadzi Polsat Sport, a po tych spotkaniach nastąpi tygodniowa przerwa.

We wtorek dziesiąty w tabeli AZS Olsztyn podejmie prowadzącą w całej stawce ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Kędzierzynianie pomimo przełożenia kilku meczów pewnie przodują w PlusLidze. Olsztynianie z kolei spisują się bardzo przeciętnie i plasują się na bezpiecznej pozycji. Wieczorem Ślepsk Suwałki zagra z Cuprum Lubin. Rezultaty Lubinian nie zadowalają dolnośląskich fanów. Miedziowi są trzeci od końca i nie mogą być pewni utrzymania. Natomiast ich rywale z Suwalszczyzny notują dobre wyniki i obecnie znajdują się na siódmym miejscu. Zapowiadają się dwa ciekawe, a także obfitujące w emocje widowiska.

W środę czeka nas szlagier tej kolejki. Mowa o meczu Jastrzębski WęgielSkra Bełchatów. Skra jest w dołku i jej sytuacja nie maluje się w jasnych barwach. W ostatniej serii gier Bełchatowian zmiażdżyli siatkarze z Nysy. Dla odmiany, Węgiel zajmuje miejsce na podium tabeli. Obie drużyny mają najmniej rozegranych meczów spośród wszystkich zespołów PlusLigi. Zapowiada się ciekawa walka o ligowe oczka. Na deser przyjrzymy się pojedynkowi Czarnych Radom z Wartą Zawiercie. Klub z Górnego Śląska jest rewelacją tych rozgrywek. Warta zajmuje czwartą pozycję w tabeli. Czarni radzą sobie słabo i plasują się na jedenastej pozycji. Oba zespoły potrzebują punktów – Warta do walki o czołówkę, a Czarni do utrzymania. Pozytywnych siatkarskich wrażeń nie zabraknie, a oto plan transmisji.

WTOREK – 22 GRUDNIA 2020

17:30 PlusLiga – 19. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE 
Polsat Sport HD


20:30 
PlusLiga – 19. kolejka: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – CUPRUM LUBIN 
Polsat Sport HD


ŚRODA – 23 GRUDNIA 2020

17:30 PlusLiga – 19. kolejka:  JASTRZĘBSKI WĘGIEL – PGE SKRA BEŁCHATÓW
Polsat Sport HD

20:30 
PlusLiga – 19. kolejka: CERRA ENEA CZARNI RADOM – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE
Polsat Sport HD

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.