PŚ w Niżnym Tagile w TVP 1 HD oraz Eurosporcie 1 HD

Sportowa zima rozkręca się na dobre. Skoczkowie obierają kurs na Rosję. W najbliższy weekend rywalizacja Pucharu Świata toczyć się będzie w Niżnym Tagile. Relacje z zawodów na antenach Eurosportu 1 oraz TVP 1 HD. Niżny Tagił po raz drugi będzie […]

Sportowa zima rozkręca się na dobre. Skoczkowie obierają kurs na Rosję. W najbliższy weekend rywalizacja Pucharu Świata toczyć się będzie w Niżnym Tagile. Relacje z zawodów na antenach Eurosportu 1 oraz TVP 1 HD.

Niżny Tagił po raz drugi będzie gościł najlepszych skoczków świata. W zeszłym sezonie rozegrano na rosyjskich skoczniach dwa konkursy. Najlepsi okazali się Anders Fannemel i Severin Freund. Kto okaże się zwycięzcą w tym roku? Wszyscy kibicują by wygrał najlepszy, ponieważ dotychczasowe konkursy Pucharu Świata rozgrywane były w niestabilnych warunkach, dwa konkursy w Ruka zostały odwołane. Czas, byśmy mogli obejrzeć w najbliższy weekend ciekawe i dynamicznie rozegrane zawody. Najlepiej z Polakami w roli głównej.

Do tej pory Polacy nie spisują się jeszcze najlepiej. W Lillehammer z dobre strony popisał się Stefan Hula. Kamil Stoch w drugim konkursie zaliczył błąd na progu skutkujący niepowodzeniem. Najlepsza okazja do rehabilitacji już w sobotnim konkursie indywidualnym. Liczymy że polscy zawodnicy osiągną lokaty lepsze niż podczas zeszłorocznych konkursów.

Relacje z obu konkursów indywidualnych na antenach Eurosport 1 HD oraz TVP 1 HD. Dodatkowo piątkowe kwalifikacje do zobaczenia w Eurosporcie 1 HD.

pasek2

PIĄTEK – 11 GRUDNIA 2015

14:45 Puchar Świata, Nizny Tagil, Rosja: KWALIFIKACJE na-żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
pasek

SOBOTA – 12 GRUDNIA 2015

15:45 Puchar Świata, Nizny Tagil, Rosja: STUDIO na-żywo
TVP 1 HD

16:00 Puchar Świata, Nizny Tagil, Rosja: KONKURS INDYWIDUALNY na-żywo
TVP 1 HDEurosport 1 HD
pasek

NIEDZIELA – 13 GRUDNIA 2015

14:30 Puchar Świata, Nizny Tagil, Rosja: STUDIO na-żywo
TVP 1 HD

14:30 Puchar Świata, Nizny Tagil, Rosja: WSTĘP DO ZAWODÓW na-żywo
Eurosport 1 HD

15:00 Puchar Świata, Nizny Tagil, Rosja: KONKURS INDYWIDUALNY na-żywo
TVP 1 HDEurosport 1 HD
pasek2

About Łukasz Kozłowski