Puchar Świata w narciarstwie alpejskim w Eurosporcie 1

Ostatnie zawody Pucharu Świata przed mistrzostwami w Cortinie d’Ampezzo rozegrane zostaną w Garmisch-Partenkirchen. Transmisje z biegu zjazdowego i supergiganta przeprowadzi Eurosport. W tym tygodniu odbędą się jedynie zawody mężczyzn. Ostatnia rywalizacja w Kitzbühel zakończyła się licznymi upadkami, jednak w Ga-Pa […]

Ostatnie zawody Pucharu Świata przed mistrzostwami w Cortinie d’Ampezzo rozegrane zostaną w Garmisch-Partenkirchen. Transmisje z biegu zjazdowego i supergiganta przeprowadzi Eurosport.

W tym tygodniu odbędą się jedynie zawody mężczyzn. Ostatnia rywalizacja w Kitzbühel zakończyła się licznymi upadkami, jednak w Ga-Pa zobaczymy większość czołówki szybkościowców w tym sezonie. W zjeździe pozycji lidera bronić będzie Beat Feuz, jednak coraz lepsze wyniki uzyskuje weteran stoków, Johan Clarey, a i Matthias Mayer będzie chciał z pewnością postraszyć Szwajcara jeszcze przed mistrzostwami w Cortinie. Z kolei w supergigancie największe szanse daje się Vincentowi Kriechmayrowi, który wobec kontuzji Mauro Caviezela i Aleksandra Aamodta Kilde ma duże szanse na zdobycie Małej Kryształowej Kuli.

PIĄTEK – 5 LUTEGO 2021

11:20 Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen, Niemcy: ZJAZD MĘŻCZYZN 

SOBOTA – 6 LUTEGO 2021

11:25 Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen, Niemcy: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN 

About Wojciech Nowakowski