Puchar Świata w skokach narciarskich w TVN, Eurosporcie i player.pl

Nadchodzący sezon zimowy będzie przełomowy pod względem transmisji w polskiej telewizji. Wszystkie konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich będziemy mogli obejrzeć w TVN, Eurosporcie i player.pl.  Wszystko jest już jasne. TVN Grupa Discovery powiększa swoją ofertę programową. Na mocy umowy […]

Nadchodzący sezon zimowy będzie przełomowy pod względem transmisji w polskiej telewizji. Wszystkie konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich będziemy mogli obejrzeć w TVN, Eurosporcie i player.pl. 

Wszystko jest już jasne. TVN Grupa Discovery powiększa swoją ofertę programową. Na mocy umowy z Infrontem przedłużone zostały prawa do pokazywania Pucharu Świata FIS kobiet i mężczyzn w skokach narciarskich, narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, snowboardzie, narciarstwie dowolnym oraz mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym i alpejskim, a także zawodów ISU w łyżwiarstwie oraz biathlonowego World Team Challenge i Letniego Grand Prix w skokach.

Począwszy od 19 listopada i inaugurujących sezon 2021/2022 konkursów w Niżnym Tagile Eurosport, TVN i player. pl pokażą wszystkie zawody Pucharu Świata. Na otwartej antenie dostępne będą konkursy transmitowane poza Polską. Rywalizację w Wiśle i Zakopanem oglądać będzie można tylko w Eurosporcie i playerze, a także na antenach TVP, która posiada prawa na transmisje domowych konkursów do 2026 roku. Tak jak miało to miejsce w poprzednich latach, Eurosport pokaże sesje kwalifikacyjne do konkursów. Telewizja Polska, która transmitowała Puchar Świata w skokach narciarskich nieprzerwanie od ponad 20 lat, nie będzie już w każdy tydzień gościła zimowych idoli na swojej antenie.

About Michał Winiarczyk