Sobota ze Sky BET Championship w Eleven Sports 1

W sobotę, 10 sierpnia mecze 2. kolejki Sky BET Championship. 2 spotkania widzowie w Polsce będą mogli zobaczyć na antenie Eleven Sports 1. O 13:25 na Elland Road w Leeds starcie Leeds United – Nottingham Forest. Zdecydowanymi faworytami powinni być gospodarze, którzy […]

W sobotę, 10 sierpnia mecze 2. kolejki Sky BET Championship. 2 spotkania widzowie w Polsce będą mogli zobaczyć na antenie Eleven Sports 1.

O 13:25 na Elland Road w Leeds starcie Leeds United  Nottingham Forest. Zdecydowanymi faworytami powinni być gospodarze, którzy na inaugurację sezonu ligowego wygrali 3:1 z Bristol City na wyjeździe. W barwach ,,Pawii” zobaczyć będziemy mogli pomocnika reprezentacji Polski, Mateusza Klicha. Nottingham na pewno nie może być zadowolone z początku zmagań w sezonie 2019/2020. W ubiegłym tygodniu ,,Forest” przegrali 1:2 z West Bromwich Albion u siebie.

Na godz. 15:55 zaplanowany jest teoretyczny hit 2. serii gier. Mecz Queens Park Rangers – Huddersfield Town, czyli rywalizacja zespołu, który poprzedniego sezonu nie może zaliczyć do najbardziej udanych (19. miejsce w Championship) i w obecnej kampanii chciałby powalczyć o znacznie lepszy rezultat na koniec ze spadkowiczem z Premier League. ,,Rangers” w 1. kolejce pokonali 2:1 Stoke City na ich stadionie. Zaś ,,The Terriers” – którzy liczą na szybki powrót do piłkarskiej elity w Anglii – dość niespodziewanie w miniony weekend przegrali na własnym obiekcie 1:2 z Derby County. W sobotę szansę na kolejny występ w bramce Huddersfield może otrzymać polski bramkarz – Kamil Grabara, który debiut zaliczył właśnie w potyczce z ,,Baranami”.

SOBOTA – 10 SIERPNIA 2019

13:25 Sky BET Championship – 2. kolejka: LEEDS UNITED FC – NOTTINGHAM FOREST FCna żywo
Ipla

15:55 Sky BET Championship – 2. kolejka: QUEENS PARK RANGERS FC – HUDDERSFIELD TOWN FC na żywo
Ipla

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.