Sport w TV: czwartek – 25 kwietnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 32. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – WISŁA KRAKÓW 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk 16:30 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW  Redakcja: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 32. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – WISŁA KRAKÓW


16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

16:30 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski

17:40 LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 32. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Maciej Klimek


17:55 
LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 32. kolejka: WISŁA PŁOCK – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Płocka)

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 32. kolejka: ARKA GDYNIA – MIEDŹ LEGNICA na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Julian Kowalski – Sławomir Chałaśkiewicz (z Gdyni)

19:25 
La Liga Santander – 34. kolejka: SEVILLA FC – RAYO VALLECANO na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

19:45 
Puchar Włoch – 1/2 finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Mariusz Jankowski – Tomasz Kłos, Marcin Żewłakow

20:00 
LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 32. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport PlayerIpla
Studio: Edward Durda – Andrzej Strejlau (z Wrocławia)

20:10 LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 32. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski (z Sosnowca)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Żelisław Żyżyński


20:25 
LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 32. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski (z Sosnowca)

20:25 
LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 32. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – GÓRNIK ZABRZE na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Tomasz Lach – Radosław Majdan (z Wrocławia)

20:25
La Liga Santander – 34. kolejka: REAL SOCIEDAD – VILLARREAL CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:40 
Puchar Włoch – 1/2 finału: ATALANTA BC – ACF FIORENTINA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Sebastian Mila

20:40
Eredivisie – 32. kolejka: WILLEM II – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

21:25 La Liga Santander – 34. kolejka: GETAFE CF – REAL MADRYT CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

22:30
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski


18:00 ESL Pro League – CS:GO: 1. ETAP, GRUPA D na żywo
sport.tvp.pl


12:30 PGA European Tour – Trophee Hassan II, Rabat, Maroko: I RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

16:30
PGA European Tour – Trophee Hassan II, Rabat, Maroko: I RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:30 PGA Tour – Zurich Classic of New Orleans, Avondale, USA: I RUNDA na żywo
Ipla


14:00 Tour of the Alps, Włochy: ETAP 4 na żywo
Eurosport PlayerIpla

22:00 Tour of Croatia, Chorwacja: ETAP 3 
Eurosport PlayerIpla


17:30 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


18:45 
Turkish Airlines Euroliga – play-off: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

18:55 
Turkish Airlines Euroliga – play-off: ŻALGIRIS KOWNO – FENERBAHCE BEKO STAMBUŁ na żywo
Ipla


20:00 
Magazyn NBA ACTION 

Redakcja: Michał Łopaciński


18:15 PGNiG Superliga -1/4 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Tomasz Rosiński (z Piotrkowa Trybunalskiego)
Reporter: Szymon Ratajczak

18:25 PGNiG Superliga – 1/4 finału: PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Tomasz Rosiński (z Piotrkowa Trybunalskiego)

19:00 DKB Handball Bundesliga – 28. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – TBV LEMGO LIPPE na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

19:55 EHF Liga Mistrzów – 1/4 finału: HC VARDAR – MOL-PICK SZEGED na żywo
*(o 20:50  w nSport+ HD)
Ipla
Komentarz w nSport+: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź


20:35
Pro D2 – 29. kolejka: OYONNAX – BRIVE na żywo
Eurosport Player


20:00 
Magazyn 7. STREFA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Krzysztof Wanio – Joanna Kaczor, Kamil Składowski, Maciej Jarosz


18:25 Serie A1 – 1/2 finału: SAVINO DEL BENE SCANDICCI – IGOR GORGONZOLA NOVARA na żywo

Komentarz: Gabriel Waliszko – Milena Sadurek


16:00 Serie A1 – 1/2 finału: AZIMUT LEO SHOES MODENA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA na żywo
Ipla


17:30 PlusLiga – mecz o 5. miejsce: CERRAD CZARNI RADOM – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla 

18:00 Serie A1 – 1/2 finału: CUCINE LUBE CIVITANOVA – ITAS TRENTINO na żywo
Ipla


14:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 6 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:30 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 6 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 3. runda: FELIX AUGER-ALIASSIME – KEI NISHIKORI na żywo
Polsat Sport HDIpla

11:30
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 2. runda: ANASTASIJA SEVASTOVA – LAURA SIEGEMUND na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:30
WTA Tour, Stambuł, Turcja – 2. runda: SVETLANA KUZNETSOVA – MARKETA VONDROUSOVA na żywo
sport.tvp.pl

13:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 3. runda: DOMINIC THIEM – JAUME MUNAR na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:30
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 2. runda: NAOMI OSAKA – SU-WEI HSIEH na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:30
WTA Tour, Stambuł, Turcja – 2. runda: PETRA MARTIC – ANA BOGDAN na żywo
sport.tvp.pl

15:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 3. runda: RAFAEL NADAL – DAVID FERRER na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:30
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 2. runda: KIKI BERTENS – BELINDA BENCIC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00
WTA Tour, Stambuł, Turcja – 2. runda: KATERYNA KOZLOVA – KRISTINA MLADENOVIC na żywo
sport.tvp.pl

17:30 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 3. runda: JAN-LENNARD STRUFF – STEFANOS TSITSIPAS na żywo
Ipla

18:30 WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 2. runda: ANDREA PETKOVIC – ANGELIQUE KERBER na żywo
sport.tvp.pl

20:30 WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 2. runda: KAROLINA PLISKOVA – VICTORIA AZARENKA na żywo
sport.tvp.pl


09:50 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport Player


21:30 Magazyn #ELEVENF1
Ipla


18:30 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: ZAPOWIEDŹ na żywo
Ipla

20:30 Magazyn SPEEDWAY+ 

Redakcja: Karolina Mikołajczyk

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:35 
Magazyn SPORT na żywo


23:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

00:00
(czw/pt) Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki