Sport w TV: czwartek – 4 marca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 29. kolejka: LIVERPOOL FC – CHELSEA FC 15:15 Magazyn KRONIKI LA LIGA  Redakcja: Adrian Olek 15:45 Magazyn LIGUE 1 REVIEW  Redakcja: Artur Kwiatkowski […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 29. kolejka: LIVERPOOL FC – CHELSEA FC


15:15 Magazyn KRONIKI LA LIGA 

Redakcja: Adrian Olek

15:45 
Magazyn LIGUE 1 REVIEW 

Redakcja: Artur Kwiatkowski

16:45 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Adam Zakrzewski

18:00
Magazyn LIGA GRA 
*(o 19:30 w Canal+ Sport 3 HD)


Redakcja: Paweł Grabowski – Michał Żewłakow

18:30 
Magazyn PREMIEROWA JAZDA 

Redakcja: Michał Kołodziejczyk

18:55 Premier League – 33. kolejka: FULHAM FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Michał Gutka

18:55 Premier League – 29. kolejka: WEST BROMWICH ALBION FC – EVERTON FC na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Grzegorz Kaczmarczyk

20:10 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (z Mielca)
Reporterzy: Gabriel Rogaczewski, Piotr Domagała

20:25 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – WISŁA PŁOCK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (z Mielca)
Komentarz w Radio Gol 1: Adrian Kozioł

20:40 Serie A – 25. kolejka: PARMA CALCIO – INTER MEDIOLAN 
Ipla

20:55 Puchar Króla – 1/2 finału: UD LEVANTE – ATHLETIC BILBAO 

Komentarz: Aleksander Roj

21:10 Premier League – 29. kolejka: LIVERPOOL FC – CHELSEA FC na żywo

Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 2: Kamil Aleksandrowicz


16:00 Puchar Świata, Nowe Miasto, Czechy: SZTAFETA KOBIET na żywo

Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz na polsatsport.pl: Marcin Muras – Weronika Nowakowska


13:05 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: SZTAFETA KOBIET 

Komentarz w Eurosporcie 1: Paweł Ulbrych
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner


18:00 Gala Boksu Zawodowego, Gniew: WAŻENIE 


21:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Edward Durda, Michał Kornacki


10:50 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS SKOKÓW NA SKOCZNI DUŻEJ 

Komentarz: Paweł Ulbrych

15:05 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: BIEG NA 10 KM 

Komentarz: Paweł Ulbrych


13:00 CBA – 41. kolejka: SICHUAN BLUE WHALES – SHANDONG HEROES 

Komentarz: Jakub Ryś

17:15
Magazyn NBA ACTION 

Redakcja: Artur Kwiatkowski

17:30 Energa Basket Liga – 27. kolejka: KING SZCZECIN – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 
Ipla

17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Marcin Froelich


18:45 Halowe Mistrzostwa Europy, Toruń: STUDIO 

Studio: Szymon Borczuch (z Torunia)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

19:00 Halowe Mistrzostwa Europy, Toruń: DZIEŃ 1 

Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Torunia)


16:50 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: THW KIEL – HC PPD ZAGREB 


18:30 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: STUDIO 
*(również o 20:30)


18:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: HC VARDAR 1961 – HC MESHKOV BREST 


18:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: AALBORG HÅNDBOLD – RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO 


18:45 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: ŁOMŻA VIVE KIELCE – SG FLENSBURG-HANDEWITT 

Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk

19:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 20. kolejka: MT MELSUNGEN – HC ERLANGEN 

Komentarz: Kamil Gapiński

20:35 
Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: ELVERUM – FC PORTO 


14:50 Liga Mistrzyń CEV – 1/4 finału: VAKIFBANK STAMBUŁ – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE 

Komentarz: Marek Magiera – Joanna Mirek

22:00 Liga Mistrzyń CEV – 1/4 finału: ECZACIBASI VITRA STAMBUŁ – UNET E-WORK BUSTO ARSIZO 


16:00 Liga Mistrzów CEV – 1/4 finału: ZENIT KAZAŃ – PGE SKRA BEŁCHATÓW 
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski

23:30 Liga Mistrzów CEV – 1/4 finału: TRENTINO ITAS – BERLIN RECYCLING VOLLEYS 


17:20 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: KWALIFIKACJE DO KONKURSU NA SKOCZNI DUŻEJ 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek, Mateusz Stóf


10:00 Gibraltar Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 
*(do 18:30)


18:30 Gibraltar Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 
*(do 22:00)


07:50 Puchar Świata, Bakuriani, Gruzja: SNOWCROSS na żywo
*(od 8:07 również w Polsat Sport News HD)

Komentarz w Eurosporcie 2: Adam Probosz
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski


20:15 Magazyn KOLOSEUM 

Studio: Paulina Czarnota-Bojarska, Łukasz Jurkowski – Tomasz Marciniak, Przemysław Saleta, Dorota Jurkowska, Robert Jocz, Robert Złotkowski, Bartłomiej Stachura


11:00 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 2. runda: DAVID GOFFIN – JEREMY CHARDY 
Ipla

12:30 WTA Tour 500 – Qatar Total Open, Doha, Katar – 1/4 finału: ANETT KONTAVEIT – PETRA KVITOVA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Furjan – Klaudia Jans-Ignacik

13:00 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 2. runda: ALEXANDER BUBLIK – TOMMY PAUL 
Ipla

14:30 WTA Tour 500 – Qatar Total Open, Doha, Katar – 1/4 finału: JESSICA PEGULA – KAROLINA PLISKOVA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski

15:00 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 2. runda: HUBERT HURKACZ – STEFANOS TSITSIPAS 
Ipla

16:00 WTA Tour 500 – Qatar Total Open, Doha, Katar – 1/4 finału: ELINA SVITOLINA – VICTORIA AZARENKA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski – Dawid Celt

18:00 WTA Tour 500 – Qatar Total Open, Doha, Katar – 1/4 finału: GARBINE MUGURUZA – MARIA SAKKARI 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Ignacik – Tomasz Wiktorowski

19:30 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 2. runda: DUSAN LAJOVIC – BORNA CORIC 
Ipla

21:30 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 2. runda: MARTON FUCSOVICS – ALEJANDRO DAVIDOVICH FOKINA 
Ipla


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart