Sport w TV: niedziela – 1 grudnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA La Liga – 15. kolejka: ATLETICO MADRYT – FC BARCELONA 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Hubert Małowiejski, Jerzy […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA La Liga – 15. kolejka: ATLETICO MADRYT – FC BARCELONA


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Hubert Małowiejski, Jerzy Engel

11:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 La Liga – 15. kolejka: SEVILLA FC – CD LEGANES na żywo

Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda

12:10 
PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda (z Częstochowy)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Szymon Ratajczak

12:10 Eredivisie – 15. kolejka: FC TWENTE – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

12:25 
PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda (z Częstochowy)

12:25 Serie A – 14. kolejka: JUVENTUS FC – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

12:30 Fortuna 1. Liga – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński (z Radomia)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

12:40 Fortuna 1. Liga – 19. kolejka: RADOMIAK RADOM – GKS BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński (z Radomia)

13:00 II Liga – 20. kolejka: BYTOVIA BYTÓW – GKS KATOWICE na żywo
sport.tvp.pl

13:25
2. Bundesliga – 15. kolejka: SV SANDHAUSEN – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:55 La Liga – 15. kolejka: ATHLETIC BILBAO – GRANADA CF na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Leszek Orłowski

14:25 1. liga – 18. kolejka: FC VIKTORIA PILZNO – BOHEMIANS PRAGA 1905 na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

14:25
Tipico Bundesliga – 16. kolejka: 
FC ADMIRA WACKER MÖDLING – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Adam Zakrzewski

14:40 PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski (z Łodzi)
Reporterzy: Adam Westfal, Tomasz Lipiński


14:55 PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski (z Łodzi)

14:55 Premier League – 13. kolejka: NORWICH CITY FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

14:55 
Serie A – 13. kolejka: PARMA CALCIO – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

14:55 Serie A – 13. kolejka: INTER MEDIOLAN – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

15:20 Bundesliga – 13. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – SC FREIBURG na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski

15:55 
La Liga – 15. kolejka: RCD ESPANYOL – CA OSASUNA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Kuba Ostrowski

17:00 
PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra
Reporter: Mariusz Jankowski


17:00 PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Żelisław Żyżyński (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht

17:15 Serie A – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk

17:25 PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: WISŁA KRAKÓW – LECHIA GDAŃSK na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Marcin Baszczyński (z Krakowa)
Komentarz w TVP 2: Dariusz Szpakowski (z Krakowa)

17:25 Premier League – 13. kolejka: LEICESTER CITY FC – EVERTON FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:55 Serie A – 13. kolejka: SSC NAPOLI – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

17:55 Bundesliga – 13. kolejka: VFL WOLFSBURG – WERDER BREMA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25 LaLiga – 15. kolejka: GETAFE CF – UD LEVANTE na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Ivica Vrdoliak, Grzegorz Mielcarski, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski

19:30 
Premier League – 13. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – ASTON VILLA FC
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Glamowski – Grzegorz Kaczmarczyk

19:55 
Eredivisie – 15. kolejka: FC EMMEN – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

20:00 La Liga – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Paweł Wilkowicz, Maciej Kruk

20:40 Serie A – 13. kolejka: HELLAS WERONA – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

20:55 La Liga – 15. kolejka: ATLETICO MADRYT – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak (z Madrytu)

21:30 Magazyn TURBOKOZAK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Bartek Ignacik – Krzysztof Materna
Gość: Andrzej Twarowski

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo

Studio: Mateusz Majak

23:00 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Rafał Nahorny, Edward Durda, Leszek Orłowski, Grzegorz Kaczmarczyk

23:00 
Eredivisie – 15. kolejka: FEYENOORD – PEC ZWOLLE 
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński


12:15 
Puchar Świata, Östersund, Szwecja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:30 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: SPRINT MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Maciej Muras – Krzysztof Wyrzykowski

14:30 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: SPRINT KOBIET na żywo
*(od 15:45 również w Eurosport 1 HD)
IplaEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Maciej Muras – Krzysztof Wyrzykowski


09:25 Ski Classics: BIEG NA 35 KM KOBIET na żywo
*(również o 10:45)
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Meissner

10:00 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG POŚCIGOWY NA 10 KM STYLEM DOWOLNYM KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Piotr Meissner

10:50 
Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:00 Ski Classics: BIEG NA 35 KM MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Meissner

11:20 
Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG POŚCIGOWY NA 15 KM STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:00 NHL: TAMPA BAY LIGHTNING – CAROLINA HURRICANES 
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Adamiak – Adrian Kowal


11:30 Puchar Świata, Hongkong, Chiny: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla


09:00 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: SKOKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:45 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla 


14:00 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:30 Energa Basket Liga Kobiet – 9. kolejka: ARTEGO BYDGOSZCZ – CCC POLKOWICE na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


11:55 Serie A – 11. kolejka: OPENJOBMETIS VARESE – VIRTUS ROMA 
Eurosport Player

16:55 Serie A – 11. kolejka: TRIESTE – TREVISO 
Eurosport Player

17:25 
Serie A – 11. kolejka: ORIORA PISTOIA – UMANA REYER VENEZIA 
Eurosport Player

17:30 Energa Basket Liga – 9. kolejka: WKS ŚLĄSK WROCŁAW – START LUBLIN 
Polsat Sport HD

17:55 
Serie A – 11. kolejka: SASSARI – BRESCIA 
Eurosport Player

18:25
 Serie A – 11. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – GRISSIN BON REGGIO EMILIA 
Eurosport Player

18:30 
Liga ACB – 10. kolejka: CASEDEMONT ZARAGOZA – REAL MADRYT 

Komentarz: Radosław Spiak

20:10 Serie A – 11. kolejka: CARPEGNA PROSCIUTTO BASKET PESARO – VANOLI CREMONA 
Eurosport Player

20:25 Serie A – 11. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – ACQUA S.BERNARDO CANTÙ 
Eurosport Player

22:00 
NBA: LOS ANGELES LAKERS – DALLAS MAVERICKS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk


15:35 Puchar Świata, Killington, USA: 1. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 
Eurosport Player

18:50 Puchar Świata, Killington, USA: 2. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 
Puchar Świata, Lake Louise, USA: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla



13:30 DKB Handball Bundesliga – 15. kolejka: TVB 1898 STUTTGART – HSG NORDHORN-LINGEN 

Komentarz: Kamil Gapiński

16:55 Liga Mistrzów EHF – 10. kolejka, grupa A: PARIS SAINT-GERMAIN HB – BARCA LASSA na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński

18:55 Liga Mistrzów EHF – 10. kolejka, grupa A: SG FLENSBURG-HANDEWITT – AALBORG HANDBOLD na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik


20:05 Mistrzostwa Świata, Luque, Paragwaj – mecz o 3. miejsce: JAPONIA – ROSJA 
 TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj – Krzysztof Kuchciak

21:50 Mistrzostwa Świata,Luque, Paragwaj – Finał: PORTUGALIA – WŁOCHY 
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Krzysztof Kuchciak


21:45 
Puchar Świata, Lake Placid, USA: 1. PRZEJAZD MĘŻCZYZN
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:15 Puchar Świata, Lake Placid, USA: 2. PRZEJAZD MĘŻCZYZN
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:25 
Puchar Świata, Lake Placid, USA: SPRINT KOBIET
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:55 
Puchar Świata, Lake Placid, USA: SPRINT MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:55 Serie A1 – 9. kolejka: 
LARDINI FILOTTRANO – GOLDEN TULIP VOLALTO 2.0 CASERTA 

Komentarz: Edward Durda – Milena Sadurek


14:45 Plusliga – 8. kolejka: ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE – CERRAD ENEA CZARNI RADOM 
Polsat Sport HD

16:40 
Serie A1 – 13. kolejka: ITAS TRENTINO – SIR SAFETY CONAD PERUGIA 
Ipla

18:00 Serie A1 – 10. kolejka: VERO VOLLEY MONZA – LEO SHOES MODENA 
Ipla

20:00 Plusliga – 8. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – ASSECO RESOVIA RZESZÓW 
Polsat Sport HD


06:00 Puchar Świata, Nagoja, Japonia: BIEGI ĆWIERĆFINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 500 M 


06:40 Puchar Świata, Nagoja, Japonia: BIEGI PÓŁFINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 1500 M 


07:15 Puchar Świata, Nagoja, Japonia: BIEGI PÓŁFINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 500 M 


07:45 Puchar Świata, Nagoja, Japonia: BIEGI FINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 1500 M 


08:25 Puchar Świata, Nagoja, Japonia: BIEGI FINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 500 M 


09:10 Puchar Świata, Nagoja, Japonia: BIEGI FINAŁOWE SZTAFET KOBIET I MĘŻCZYZN 


14:40 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:45 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KWALIFIKACJE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:05 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Marcin Rams
Reporterzy: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski

16:30 
Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY 
*(od 16:45 również w Eurosport 1 HD)
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

18:20 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:00 UK Championship, York, Anglia: DZIEŃ 6 
Eurosport PlayerIpla

19:45 UK Championship, York, Anglia: DZIEŃ 6 
Eurosport PlayerIpla


03:30 Puchar Świata, Chengdu, Chiny: PÓŁFINAŁY 
*(o 07:50  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

09:25 Puchar Świata, Chengdu, Chiny: FINAŁY 
Eurosport PlayerIpla


10:30 Formuła 2 – Grand Prix Abu Zabi: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla

12:30 Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: STUDIO na żywo
*(od 14:00 również w TVP Sport HD)
Iplasport.tvp.pl
Studio w Eleven Sports 1: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół (z Abu Zabi)
Studio w TVP Sport: Maciej Kurzajewski
Reporter w TVP Sport: Maciej Barszczak

14:00 Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: WYŚCIG na żywo
*(od 14:55 również w TVP Sport HD)
Iplasport.tvp.pl
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski

16:10 Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: STUDIO na żywo
Ipla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


21:25 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki