Sport w TV: niedziela – 1 marca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń 11:55 Liga BBVA – 25. kolejka: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji.

piłka nożna
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń

11:55 Liga BBVA – 25. kolejka: VALENCIA CF – REAL SOCIEDAD na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła

12:45 Magazyn GRANA NIEDZIELA na żywo

Canal+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Grzegorz Mielcarski


12:55 Premier League – 27. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER CITY na żywo
Canal+ Sport HDIdman TVDuhok TV
Komentarz w Canal+ Sport: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

14:00 Regionalliga Nordost – 18. kolejka: SV BABELSBERG – MAGDEBURG na żywo
MDR

14:25 Eredevisie – 25. kolejka: FC UTRECHT – FEYENOORD ROTTERDAM na żywo

Polsat Sport News
Komentarz: Piotr Przybysz


15:00 Premier League – 27. kolejka: ARSENAL FC – EVERTON FC na żywo
Canal+ Family HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Family: Edward Durda – Przemysław Rudzki

15:00 Magazyn GRANA NIEDZIELA na żywo

Canal+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Grzegorz Mielcarski


15:15 Bundesliga: WSTĘP DO MECZna żywo

Eurosport 2 HD
Komentarz: Rafał Sak – Sławomir Chałaśkiewicz


15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 22. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – KORONA KIELCE na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)
Reporterzy: Michał Wodziński, Paulina Czarnota-Bojarska


15:25 Bundesliga – 23. kolejka: BORUSSIA MONCHENGLADBACH – SC PADERBORN 07 na żywo
Eurosport 2 HDTRT 3 Spor
Komentarz w Eurosport 2: Rafał Sak – Sławomir Chałaśkiewicz


15:55 Premier Liha – 15. kolejka: DNIPRO DNIEPROPETROWSK – WOŁYŃ ŁUCK na żywo
2+2

16:40 Eredevisie – 25. kolejka: PSV EINDHOVEN – AFC AJAX  na żywo

Polsat Sport News
Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk


17:00 Liga BBVA – 25. kolejka: SD EIBAR CF – ATHLETIC BILBAO na żywo
Idman TV

17:25 Bundesliga – 23. kolejka: WERDER BREMA – VFL WOLFSBURG na żywo
Eurosport 2 HDTRT Haber
Komentarz w Eurosport 2: Andrzej Janisz – Dariusz Pasieka 


17:30 Magazyn GRANA NIEDZIELA na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Grzegorz Mielcarski


17:35 T-Mobile Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Krzysztof Przytuła (z Warszawy)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Daria Kabała-Malarz


17:55 T-Mobile Ekstraklasa – 20. kolejka: LEGIA WARSZAWA – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Krzysztof Przytuła (z Warszawy)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Daria Kabała-Malarz


17:55 Serie A – 25. kolejka: INTER MEDIOLAN – ACF FIORENTINA na żywo
Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Piotr Czachowski

17:55 Jupiler League – 28. kolejka:
RSC ANDERLECHT – KV KORTIJK na żywo
NTV Spor

18:25 Premier Liha – 15. kolejka: DYNAMO KIJÓW – METALIST CHARKÓW na żywo
2+2


19:00 Liga BBVA – 25. kolejka: SEVILLA FC – ATLETICO MADRYT na żywo
Canal+ Family HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Family 2: Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski

19:30 Bundesliga: PODSUMOWANIE KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HD
Komentarz: Julian Kowalski


20:00 Magazyn LIGA+ EXTRAna żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski

20:45
 Primeira Liga23. kolejka: FC PORTO – SPORTING CP  na żywo

Sportklub

20:40 Serie A – 25.kolejka: TORINO FC – SSC NAPOLI na żywo
Canal+ Family 2 HDAzTV
Komentarz w Canal+ Family 2: Cezary Olbrycht – Filip Surma

20:55 Ligue 1 – 27. kolejka: AS MONACO – PARIS ST. GERMAINna żywo
nSport+ HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Stefan Białas


20:55 Liga BBVA – 25. kolejka: REAL MADRYT – VILLARREAL CF na żywo

Canal+ Family HDIdman TVDuhok TV
Komentarz w Canal+ Family: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

biegi narciarskie
13:50 Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: 50km MĘŻCZYZN ST. KLASYCZNYM na żywo
*(od 14:30 w Eurosport)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DEZDF HDRai sport 2Rossiya 2ČT Sport
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Marek Jóźwik (z Falun)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Bogdan Chruścicki, Igor Błachut
Studio w TVP: Sebastian Szczęsny (z Falun)
Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski

bobsleje
10:30 Mistrzostwa Świata, Winterberg, Niemcy – dwójki mężczyzn: III PRZEJAZD na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Grzegorz Pajda

12:35 Mistrzostwa Świata, Winterberg, Niemcy – dwójki mężczyzn: IV PRZEJAZD na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Grzegorz Pajda

15:00 Mistrzostwa Świata, Winterberg, Niemcy: RYWALIZACJA DRUŻYNOWA 
na żywo
sport.tvp.pl
21:05  premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Komentarz w TVP: Grzegorz Pajda

boks
01:00 Gala Boksu: MICHELE DI ROCCO – KASPER BRUUN premiera.200
Fightklub

golf
11:00 PGA European Tour, Joburg Open, RPA: FINAŁ na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

hokej na lodzie
18:20 Polska Hokej Liga – 1/4 finału: CRACOVIA COMARCH KRAKÓW – MMKS PODHALE NOWY TARG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Roman Steblecki (z Krakowa)
Reporter: Anna Kozińska

koszykówka mężczyzn
01:30 Liga NBA: MIAMI HEAT – ATLANTA HAWKS na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Marta Dydek

13:00
Liga ACB – 22. kolejka: REAL MADRYT – IBEROSTAR TENERIFE na żywo
Sportklub

19:00 
Liga ACB – 22. kolejka: UNICAJA – HERBALIFE GRAN CANARIA na żywo
Sportklub

21:30
Liga NBA
: HOUSTON ROCKETS – CLEVELAND CAVALIERS na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

lekkoatletyka
19:30 Magazyn ATLECI premiera.200
polsat-sport-hd.120

łyżwiarstwo figurowe
16:10
Kings on Ice, Warszawa, Polska: ZAWODY POKAZOWE premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

łyżwiarstwo szybkie
13:30 Mistrzostwa Świata w Sprincie, Astana, Kazachstan: DZIEŃ 2 na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Lepa

narciarstwo alpejskie
08:30 Puchar Świata, Bansko, Bułgaria: ZJAZD KOBIET DO KOMBINACJI na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

10:15
Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen, Niemcy – gigant mężczyzn: I PRZEJAZD na żywo
Eurosport HDEurosport DEZDF HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

11:30 
Puchar Świata, Bansko, Bułgaria: SLALOM KOBIET DO KOMBINACJI na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

13:00 
Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen, Niemcy – gigant mężczyzn:
I PRZEJAZD na żywo
Eurosport HDEurosport DEZDF HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

piłka ręczna kobiet
17:30 PGNIG Superliga – 20. kolejka: KPR RUCH CHORZÓW – EKS START ELBLĄG na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Szymon Rojek – Wojciech Nowiński

18:55 
EHF Liga Mistrzyń, II runda, grupa 1
: BUDUCNOST PODGORICA – DYNAMO WOŁGOGRAD na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła

piłka ręczna mężczyzn
17:15 Handball-Bundesliga – 23. kolejka: SC MAGDEBURG – HANNOVER-BURGDORF na żywo
SportklubSport 1 Germany

rugby
15:55 Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: IRLANDIA – ANGLIA na żywo
Canal+ Family 2 HDBBC One HDFrance 2 HD
Komentarz w Canal+ Family 2: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt

siatkówka mężczyzn
14:00 Plusliga: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

14:45 Plusliga – 1/4 Finału: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Tomasz Wójtowicz


17:00 Plusliga: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

22:45 Serie A1 – 21. kolejka: CUCINE LUBE BANCA MARCHE TREIA – ENERGY T.I. DIATEC TRENTINO premiera.200
Sportklub

skeleton
15:00 Mistrzostwa Świata, Winterberg, Niemcy: RYWALIZACJA DRUŻYNOWA na żywo
sport.tvp.pl
21:05  premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Grzegorz Pajda

snowboard
20:30 Puchar Świata, Park City, USA: HALF-PIPE KOBIET/MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Adam Probosz

snooker
10:00 PTC European Tour, Gdynia, Polska: 1/8 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

13:50 PTC European Tour, Gdynia, Polska: 1/4 FINAŁU na żywo

Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch 

16:00 PTC European Tour, Gdynia, Polska: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch 

20:00 
PTC European Tour, Gdynia, Polska: FINAŁ
 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

sporty motorowe
23:00 Magazyn MONSTER JAM premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Lektor: Tomasz Lorek

sporty walki
22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
04:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – Finał: KEI NISHIKORI – DAVID FERRER na żywo
Supertennis HD

09:10  premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Katarzyna Nowak

18:00
ATP World Tour 500, Buenos Aires, Argentyna: FINAŁ na żywo
Supertennis HD

inne
17:40 Magazyn TRANS WORLD SPORT premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Lektor: Tomasz Tomaszewski

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie.

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Radosław Kępys, Krzysztof Wilkosz

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam