Sport w TV: niedziela – 12 maja 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 35. kolejka: PIAST GLIWICE – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 04:05 Major League Soccer: SEATTLE SOUNDERS – HOUSTON DYNAMO  Komentarz: Robert Zieliński […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 35. kolejka: PIAST GLIWICE – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK


04:05 Major League Soccer: SEATTLE SOUNDERS – HOUSTON DYNAMO na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

10:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:00 
Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Jacek Zieliński, Tomasz Smokowski

12:25 
Serie A – 36. kolejka: TORINO FC – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

12:40 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 35. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Tomasz Wieszczycki (z Gliwic)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal

12:55 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 35. kolejka: PIAST GLIWICE – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Tomasz Wieszczycki (z Gliwic)

13:0
0 2. Liga – 33. kolejka: PGE GKS BEŁCHATÓW – WIDZEW ŁÓDŹ na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Tomasz Kłos (z Bełchatowa)
Reporter: Kacper Tomczyk

13:15
League One – mecz barażowy: DONCASTER ROVERS – CHARLTON ATHLETIC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:25
Eredivisie – 34. kolejka: AZ ALKMAAR – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

14:25 
Eredivisie – 34. kolejka: AFC AJAX – FC UTRECHT na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

14:25 
Eredivisie – 34. kolejka: FEYENOORD – ADO DEN HAAG na żywo
*(o 16:40  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

14:55
Serie A – 36. kolejka: UC SAMPDORIA – EMPOLI FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk

15:10 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 35. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński

15:25 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 35. kolejka: LEGIA WARSZAWA – POGOŃ SZCZECIN na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (z Warszawy)

15:25
2. Bundesliga – 33. kolejka: SC PADERBORN 07 – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

15:55
Premier League – 38. kolejka: MECZ+MECZ na żywo
*(Brighton – Man City, Liverpool – Wolverhampton + bramki ze wszystkich stadionów)
CANAL+ Sport HD
Moderator: Piotr Domagała

15:55
Premier League – 38. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION FC – MANCHESTER CITY FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:55
Premier League – 38. kolejka: LIVERPOOL FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

17:00 
Tipico Bundesliga – grupa mistrzowska, 30. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – LASK LINZ na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

17:30 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 35. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 17:45 także w TVP 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Maciej Szczęsny (z Gdańska)
Reporter: Maciej Barszczak

17:30
 LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 35. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Bartek Ignacik (z Gdańska)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Bartek Ignacik

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 35. kolejka: LECHIA GDAŃSK – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Gdańska)
Komentarz w TVP: Huber Bugaj – Robert Podoliński (z Gdańska)

17:55 
Bundesliga – 33. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – 1. FSV MAINZ 05 na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:55 
Serie A – 36. kolejka: SPAL – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

18:00 
Premier League: CEREMONIA MISTRZOWSKA na żywo
CANAL+ Sport HD

18:00
 1.Liga – grupa mistrzowska, 2. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FC VIKTORIA PILZNO na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

18:00 
La Liga Santander – 37. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Marcin Pawłowski

18:25
La Liga Santander – 37. kolejka: MECZ+MECZ na żywo
*(Barcelona – Getafe, Valencia – Alaves, Athletic – Celta, Villarreal – Eibar, Leganes – Espanyol)
CANAL+ Sport HD
Moderator: Piotr Domagała

18:25
La Liga Santander – 37. kolejka: FC BARCELONA – GETAFE CF na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała

18:25 
La Liga Santander – 37. kolejka: REAL SOCIEDAD – REAL MADRYT CF na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Łukasz Wiśniowski

18:25
La Liga Santander – 37. kolejka: ATLETICO MADRYT – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda (z Madrytu)

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Grzegorz Mielcarski, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski

20:00 
Serie A – 36. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk

20:2
5
Serie A – 36. kolejka: AS ROMA – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Dumanowski

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Grzegorz Mielcarski, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski

22:30 
Serie A – 36. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Edward Durda, Cezary Olbrycht, Piotr Laboga


04:00 Gala Bokus, Tucson, USA: MIGUEL BERCHELT – FRANCISCO VARGAS na żywo
Ipla


11:30 PGA European Tour – British Masters, Southport, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:30 PGA Tour – AT&T Byron Nelson, Dallas, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


02:00 NHL – Finał Konferencji Zachodniej: SAN JOSE SHARKS – ST. LOUIS BLUES na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:55 
NHL – Finał Konferencji Wschodniej: BOSTON BRUINS – CAROLINA HURRICANES na żywo
sport.tvp.pl


13:25 Giro d’Italia: ETAP 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:00 
Magazyn GIRO EXTRA 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00
Tour of California: ETAP 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:30 
Energa Basket Liga – 1/4 Finału: ARKA GDYNIA – LEGIA WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla


12:30
Liga ACB – 32. kolejka: DIVINA SEGUROS JOVENTUT – BAXI MANRESA na żywo

Komentarz: Jakub Rys

19:30 Liga ACB – 32. kolejka: MORABANC ANDORRA – BARCA LASSA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

21:30 NBA – play-off: DENVER NUGGETS – PORTLAND TRAIL BLAZERS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke


11:50 IAAF Mistrzostwa Świata Sztafet, Jokohama, Japonia: DZIEŃ 2 na żywo
*(o 21:45  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Aleksander Dzięciołowski – Marcin Nowak


15:00 EHF Liga Mistrzyń – mecz o 3. miejsce: ??? – ??? na żywo
*(od 15:10 również w Eleven Sports 4 HD)
Ipla
Komentarz w Canal+ Now: Piotr Bugajny – Iwona Niedźwiedź

17:45 EHF Liga Mistrzyń – Finał: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź


12:45 Puchar Polski – Finał: WSTĘP DO MECZU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Sylwia Michałowska (z Poznania)
Reporter: Grzegorz Chodkowski

12:55 Puchar Polski – Finał: ORLEN WISŁA PŁOCK – PGE VIVE KIELCE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski (z Poznania)

14:30 
DKB Handball Bundesliga – 30. kolejka: THW KIEL – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

22:30 
DKB Handball Bundesliga – 30. kolejka: MT MELSUNGEN – RHEIN-NECKAR LOWEN 

Komentarz: Kamil Gapiński


11:45 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2019 


20:20 FIA World Rallycross Championship, Spa-Francorchamps, Belgia: ZAWODY 
Ipla


04:00 UFC 237: ROSE NAMAJUNAS – JESSICA ANDRADE na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:30 ATP World Tour 1000, Hiszpania – finał: NOVAK DJOKOVIC – STEFANOS TSITSIPAS na żywo
Polsat Sport HDIpla


09:35 Puchar Świata, Płowdiw, Bułgaria: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Marendziak


11:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Imola, Włochy: WYŚCIG SUPERPOLE na żywo
Eurosport PlayerIpla

12:00 
Mistrzostwa Świata Supersport, Imola, Włochy: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Imola, Włochy: WYŚCIG 1 MX2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Imola, Włochy: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Imola, Włochy: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
Eurosport Player

16:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Imola, Włochy: WYŚCIG 2 MX2 na żywo
*(o 19:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

17:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Imola, Włochy: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
*(o 20:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


10:10 Formuła 3 – Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla

10:30 
FIA WTCR, Slovakiaring, Słowacja: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:30 
Formuła 2 – Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla

12:45 Porsche SuperCup – Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:30 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla


14:10 
Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: STUDIO na żywo
*(od 15:00 w TVP Sport HD)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Eleven Sports 1: Maciej Jermakow – Filip Kapica (z Barcelony)
Studio w TVP Sport: Piotr Sobczyński
Reporter w TVP Sport: Janek Piasecki

15:00 
FIA WTCR, Slovakiaring, Słowacja: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:05 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG na żywo
*(od 15:50 także w TVP Sport HD)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Eleven Sports 1: Andrzej Borowczyk – Mikołaj Sokół
Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański, Sławomir Kwiatkowski

16:00 
FIA WTCR, Slovakiaring, Słowacja: WYŚCIG 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:15 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica (z Barcelony)

17:30 
Blancpain GT Series, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla


14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:55 Nice 1. Liga Żużlowa – 6. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – LOKOMOTIV DAUGAVPILS na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:00 PGE Ekstraliga – 5. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Mateusz Kędzierski – Sławomir Kryjom (z Grudziądza)
Reporter: Łukasz Benz

16:30 
PGE Ekstraliga – 5. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – GET WELL TORUŃ  na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Jacek Gajewski (z Grudziądza)

18:30 
PGE Ekstraliga – 5. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Sergiusz Ryczel – Piotr Świderski (z Grudziądza)
Reporter: Karolina Mikołajczyk


19:00 
PGE Ekstraliga – 5. kolejka: FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – FOGO UNIA LESZNO na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Wojciech Dankiewicz (z Częstochowy)

20:45
 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Martin Vaculik

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


21:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam